Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerkedjek?

Hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés
nemsokára 27 éves leszek nemrégiben szakítottunk bnőmmel 6,5 év után. szoktunk menni bulikba de már nem úgy érzem jól magam, túl fiatal a társaság kocsmázni szoktunk menni még a haverjaimmal, Aztán ennyi kb ja meg dolgozni de hát nincs csaj a melóhelyemen. úgyhogy nem tudom hogy hogyan induljak el meg hát arról nem is beszélve hogy kiesett 6,5 év akkor könyebb volt suli haverok buli.

2015. ápr. 2. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Boldog Szülinapot előre is. :)


Menj ki a parkba, főtérre, szólítsd le a cuki csajokat. ;)

Esetleg a nyáron elmész a haverokkal a Balatonra strandolni, és összeszedtek közösen pár szexi bikinis leányzót.

Azért szólj nekem is. Én is mennék. :D

2015. ápr. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hagyd rá:D ..képzeld...1hete kezdtem az új munkahelyemen, és rámjött, kikezdett velem (jó..bevallom.. flörtöltünk) a "kis" főnök...szerinted?...melóhelyen..megint vagy írhatom azt inkább, hogy most már tudom , hogy nem érdemes belekezdeni, szerintem. úgyhogy azt ne sajnáld. (szeretem az új munkámat, nem szeretném, hogy a "főnök" legyen a csajom, vagy egy kollégám esetleg, szerintem ne sajnáld)
2015. ápr. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
lehet online is, meg mehetsz tancorakra salsa stb, vagy akarmilyen tevekenyseg ahol sok a no, pl yoga is
2015. ápr. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!