Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tehetnék? Nagyon tetszik...

Mit tehetnék? Nagyon tetszik egy fiú, viszont ő eléggé zárkózott. Elmondjam neki, mit érzek iránta? (tovább lent)

Figyelt kérdés

2012-2013 táján ismerkedtünk meg. Akkor még nem nagyon beszéltünk egymással, mivel nekem volt egy hosszú kapcsolatom. Csak sok volt a közös barátunk, eljárogattunk szórakozóhelyekre, ahol találkoztunk véletlenül. Mindig is tetszett, mint ellenkező nemű személy. Szeretném, hogyha komolyabbra fordulnának a dolgok. Szeretném jobban megismerni, többet beszélgetni vele, viszont van egy nagy próblémám. Nagyon titokzatos, nehezen látok bele, néha abbahagy egy-egy chatelelést, nem ír vissza, megszakítja a gondolatsort, nem nagyon tudom mit gondol rólam/a világról, nem is ismerjük egymást még eléggé, úgyhogy ez idővel változhatna. Személyesen (csak kettesben) nem sikerült még eddig elbeszélgetnünk, mindig van valami próblémája, ami miatt elmarad a találkozás (néha kissé kifogásnak tűnik, de reménykedem abban, hogy nem az).

Általában én szoktam keresni, ami elég zavaró, viszont nemrég elhívott magával szórakozni, ott nagyon kedves volt velem (mindig az, amikor találkozunk), így tényleg nem tudom hova tehetném a dolgot. Ő is megszeretne ismerni állítólag, de olyan megérzése van, hogy nem annyira jó ötlet (vajon miért? erre van valami ötletetek?). Eléggé összezavaródott elmélet. Arra is gondoltam már, hogy elmondom neki én mit is érzek, lássuk akkor hogyan viszonyulna hozzám, egyáltalán mit gondol erről. Ez nagyon rossz gondolat?

Ti voltatok már ilyen helyzetben? Mit gondoltok erről a helyzetről? Mik járhatnak a fejében? Mi lehet ebből a továbbiakban? :)


(Bocsi, hogyha hosszúra sikeredett)



2015. ápr. 3. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Őszintének lenni szerintem sosem rossz ötlet. Persze lehet, hogy ha ennyire zárkózott, nem fog neki bejönni a dolog, de akkor is, utána már rajta múlik, hogy mi lesz, nem rajtad.
2015. ápr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mond el tisztán mit akarsz,hát ha megnyilik előtted a fószer,milyen kifogásokat szokott mondani?illetve hány évesek vagytok?
2015. ápr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Köszönöm, én is azt gondolom, hogy nem veszíthetek semmit, hogyha elmondom neki.

2. válaszoló: Nem tudom, hogy megnyílik-e. Én szeretném. :) Általában tanulást, zenélést (ezekkel foglalkozik a legtöbbet) vagy hogy épp nincs itthon (sokat utazik)

18 évesek vagyunk.

2015. ápr. 3. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!