Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszhetek a titkos szerelmemnek?

Tetszhetek a titkos szerelmemnek?

Figyelt kérdés
Szakmunkásba járok, első éves vagyok. Szept. óta szerelmes vagyok az egyik fiú osztálytársamba (akivel egyébként nem nagyon szoktam beszélni). Próbáltam titkos jeleket adni, hogy tetszik nekem ( rámosolyogni, odafordulni, segítenil,)de szerintem nem vette az adást. Aztán egy idehe észre vettem, hogy sosem mer a szemembe nézni. Elmegy mellettem, és kerüli a tekintetemet, zavarba jön, ha felé nézek, s esetleg ha valamiért muszáj hozám szólnia, azt is gyorsan teszi, elvörösödik, de közbe sem néz rám. Egyszer mikor leültem a helyemre észre vettem, hogy engem bámul, s mikor találkozott a tekintetünk ő lehajtotta a fejét. Egyiknap küldtem neki valamit fb-on, de megsem nézte. (Nem irja ki ' hogy látta), s ez kb 1 hónapja volt... Szerintetek lehet nála eselyem? Miért csinálja ezt, s miért nem nézi meg az üzit?

2015. ápr. 3. 19:43
 1/3 anonim válasza:

Tetszel neki! ;)

Van olyan fiú aki így fejezi ki a szerelmét :)

Volt fenn facen?Nekem is van olyan hogy csak egy hónap múlva válaszolnak

2015. ápr. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szerintem igen :) ne feledd a remény hal meg utoljára :) inkább bánd azt hogy megtetted mint azt hogy nem tetted meg
2015. ápr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztato válaszokat, de tenyleg!! De nem ertem.. Azota se nezte az üzit :((
2015. ápr. 5. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!