Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most akkor kedvel vagy nem?

Most akkor kedvel vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel teljesen véletlenül ismerkedtem meg. Rengeteget leveleztünk (napi 3-4 óra) pár héttel az első levél után elkezdtünk intimebb témákról beszélni, akkor említette, hogy többször csókolózott lánnyal és tapizták is egymást.


Nemsokkal ez után konkrétan kijelentette, hogy leszbikus.


Ezután egyre jobban utalgatott arra, hogy vonzódik hozzám.


Nem tudtam eldönteni, hogy tényleg leszbikus vagy csak kamuzott, tehát inkáb hittem neki mert nem akartam megbántani.


Nem sokkal ezek után már esélyem sem lett volna kapcsolatra, mert bekerültem a barátzónába és a nagy levelezések is befejeződtek.


Legutób 3 hónapja beszéltünk.

Van e esélyem "meghódítani" vagy újra elérnem, hogy kedveljen? Ha igen akkor tippek?

16 fiú és 14 lány



2015. ápr. 3. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:

A lany hazudik nem leszbikus, valoszinu hogy baratkent nez rad.

Nem bizik benned elobb a bizalmat nyerd el utana a szivet.

Ezt ugy csinald h irj neki egy levelet mond meg neki finoman h nem hiszed h leszbikus, erzed h vonzodik hozzad, ha nem valaszol akkor meg eshet h ilyen jot es ment barat voltal de az is lehet h nem latta meg h irttal vagy h direkt nem ir vissza. Figyelj tudok segiteni de ezt ne itt beszeljuk meg ha gondolod irj ram itt privibe. 16/L

2015. ápr. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!