Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ti összejönnétek az...

Sandorka25 kérdése:

Fiúk, ti összejönnétek az Éjjel Nappal Budapesti Majával?

Figyelt kérdés
Az egyik haverom nagyon szereti Maját, és nagyon beleszeretett belé. Ha nektek is bejön, akkor ti is mondjátok el nekem, hogy milyen csaj a Maja.

2015. ápr. 4. 17:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
szerintem sexy!
2015. ápr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Te hány éves vagy? Mert úgy írsz, mint egy 10 éves. :D


Egyébként én lányként mondom, hogy szerintem annyira nagyon nem szép - jó, persze nem is csúnya azért, nem azt mondom - , de eléggé a szegénységi bizonyítványának mondanám, hogy egy ilyen műsorban szerepel.

2015. ápr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Az egyik fiú haverom nagyon szereti Maját, és ő meglátogatná és elmenne vele randizni :D
2015. ápr. 4. 17:42
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

"Majának szőke haja van, és az orra meg kicsi"


Aztak..., milyen pontos leírás.

2015. ápr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Amúgy egy részt se láttam még végig, nincs is rá szükségem, úgyhogy onnan nem "ismerem" ezt a hölgyeményt.... most néztem róla pár képet a neten, ott annyira nem tűnt "jó csajnak".

#12 voltam

2015. ápr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!