Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 20 év körüli fiúk! Hol ebben...

20 év körüli fiúk! Hol ebben a logika?

Figyelt kérdés
Ha egy lány tetszik nektek, annak egyértelmű jelei vannak. Oké, mindenkinek más, de azért általában el lehet dönteni, hogy mi a helyzet.. Ha egy fiú ilyen jeleket ad, de közben vagy nem reagál a feldobott labdákra, vagy úgy utasítja vissza a lányt, hogy nem mondja ki konkrétan, hogy nem kell neki, sőt, utána is flörtöl akkor az mi? Mi járhat a fejében? Vagy ha neki csak egy laza flörtre van igénye, miért nem mondja meg? Tudom, hogy erre nem tudtok konkrét választ adni, szóval az érdekelne, hogy ti ilyen helyzetben a fiú helyében mit gondolnátok.
2015. ápr. 4. 21:25
 1/10 TallandThin Boy ***** válasza:
Passz, én sosem csinálnék ilyet, így nem tudom.
2015. ápr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 opened paradise ***** válasza:

Lehet,hogy nem esik le neki,hogy te küldöd a "jeleket". Nálam ez lenne.

20/F

2015. ápr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem ismeri fel a feldobott labdákat. Nem minden olyan egyértelmű, mint aminek te hiszed.


23/F

2015. ápr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#2 Akkor mit csináljak, mondjam meg neki konkrétan hogy tetszik és randizni akarok vele? Alapból félénk vagyok, nem akarom lesokkolni :D Bár ha beválhat..
2015. ápr. 4. 21:28
 5/10 anonim ***** válasza:
Konkrét válasz: Nem őszinte a nővel. Jeleket ad neked a fiú aztán meg nem reagál a "feldobott labdákra" vagy visszautasít? Valszeg betaláltad, laza kapcsolatot igényel és ezt nem mondja meg mert nincsenek helyén a tökei és nem őszinte, hanem inkább játszadozik a lánnyal, vagy ha rólad van szó akkor meg veled.
2015. ápr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát lehet :/ Megpróbálok valahogy konkrétabb lenni
2015. ápr. 4. 21:29
 7/10 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak szereti meghódítani a nőket és nem szereti ha könnyen adod magad :)
2015. ápr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 To7ka ***** válasza:

#5 egy picit felülértékeli a 20 éveseket:) Valószínűbbek a korábbi tippek, nem érti meg, fél. Ha úgy is érzi, hogy "oké, ez most egy jel volt, flörtölgetek", de utána nem jön semmi, mármint nem csinálsz meg helyette mindent, és nem szeded fel, akkor meg visszamenekül a kényelembe, mert húha veszélyes..:) Lassan de kinövik!


Nyugodtan kérdezd meg, hogy van-e kedve elkísérni valahova, az elég konkrét, de még sincs benne semmi rossz. Ha meg ott se képes semmire, nem reagál nem próbálkozik, akkor érdemes átgondolni, hogy kell-e neked ilyen tutyi-mutyi pasi..:/

2015. ápr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 opened paradise ***** válasza:
Igen,mutass példát ezzel.
2015. ápr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem teljesen az a helyzet, amit leírtál, de én pl. nem akarok barátnőt, mert alkalmatlannak tartom magam egy kapcsolatra és nem is hiszem, hogy boldoggá tenne. Volt viszont egy lány, akit nagyon megkedveltem és bár egy darabig megpróbáltam közönyösen viselkedni vele, ez egy idő után kellemetlenné vált a számomra, mert rossz volt, hogy meg kell játszanom magam. Ezért aztán elkezdtem kimutatni felé az érzéseimet, amit ő akár tekinthetett volna flörtnek is, bár már az elején tisztáztam, hogy semmi ilyen szándékom nincs.
2015. ápr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!