Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki ismerkedni, vagy csak...

Valaki ismerkedni, vagy csak barátkozni, aki nem nézi a külsőt?

Figyelt kérdés

Lehet ronda vagyok, engem nem érdekel, én szépnek érzem magam, nagyon igényes vagyok magamra, sokszor már nagyon, kedves vagyok a lányokkal. Inkább lányokkal érzem magam jól. Barna szemű, barna hajú 22 éves fiatalember vagyok.

Szeretek beszélgetni, sajnos egyébként élőbe nem merek úgy kezdeményezni.


2015. ápr. 5. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Barátkozni. :)
2015. ápr. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nekem olyan burkolt randizni szeretnék kérdésnek tűnik, de lehet nem :)
2015. ápr. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Leírtam, ha valaki "randizni" akar az randizással közelít aki meg csak barátkozna az barátkozni ösvényen halad. Utóbbitól se zárkózok el, mert egy jó fiú-lány vagy lány-fiú barátság is lehet olyan jó mint egy kapcsolat.
2015. ápr. 5. 00:40
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es vok. Ebben igazad van komám :)
2015. ápr. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó csak sokan azt hiszik, hogy minden fiú dugni akar, meg hogy akkor már jöjjön fehér lovon a "szőke herceg" valahogy ezt vettem észre, hogy ez a tendencia a lányok között sajnos :/
2015. ápr. 5. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!