Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mi történt? Nem...

Szerintetek mi történt? Nem vettem észre valamilyen árulkodó jelet? A többit lent leírtam.

Figyelt kérdés
Pár hónapja oda jött hozzám a buszmegállóba és megkérdezte, hogy mikor jön az egyik busz. Az a nap óta minden héten ugyanakkor láttuk egymást ugyanott, mosolygott rám, mindig próbálta keresni a tenkintemet. Hetek elteltével az egyik közös barátunk által megtalált facebook-on és bejeleölt ahogyan visszajelöltem rám is írt. Nem telt el úgy nap, hogy nem írt volna. Nagyon aranyosakat írt és egy idő után már olyat is írt, hogy tetszem neki és, hogy imád velem beszélni és hogy ha beszélünk mindig jobb kedve lesz. Ezután már megpróbálkozzunk, hogy találkozzunk. Sajnos valamelyikünk mindig lemondta vagy kisebb akadályba ütköztött és lemondtuk. Már nem minden egyes nap beszéltünk, de amikor tudott írt persze néha én írtam rá. A beszélgetésünk közben kiderült, hogy ő már úgymondva kavart az egyik barátommal, de nem történt semmi komoly. Már elkezdett sziveket, szeretlek-et és e fajtákat írni. A közös barátunknak -aki által "megtalált"- mesélt neki rólam és neki is elmondta, hogy tetszem neki, hogy kezd többet érezni irántam, hogy más vagyok mint a többi lány és komolyan gondolja ezt velem. Ezt persze nekem elmondta a barátom, mert tudta, hogy a többi barátom beparáztattak, hogy milyen ő, pedig nem is ismerik csak hogy ilyet-olyat hallottak róla. A srác -akivel beszélek- kitalálta, hogy a szünetet töltsük együtt. Ez alatt olyat értett, hogy felmehetnénk együtt Budapestre mozizni, vásárolni és hogy mennyek fel hozzá filmet nézni szóval, hogy kettesbe legyünk. Még szünet előtt pár napja beszéltünk is. Mióta szünet van nem keresett és ezt nem értettem. Gondoltam, hogy azt várja, hogy keresem én. Így tettem írtam neki, de nem hogy vissza írt volna, de még el se olvasta. Nem értem, hogy mi történhetett és a közös barátunktól nem tudom megkérdezeni, hogy mi ez az egész meg nem is szeretném, mert elmondja úgyis a fiúnak és lehet akaszkadónak talál vagy ilyesmi. Akinek van valamilyen ötlete az írjon jöhet hideg-meleg is!

2015. ápr. 5. 21:56
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Lehet, hogy elutazott. Vagy megbetegedett. Vagy csak megijedt. Vagy bármi.

Facebookon írtál rá, vagy SMS-t küldtél?

Szerintem várj néhány napot, és kérdezd meg a közös ismerősödet, mit tud róla.

Amúgy ha azt érzed, bejön neked a srác, de nem kezdeményez, akkor keress valami programot és kérdezd meg, hogy volna-e kedve hozzá.

2015. ápr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, ha beteg akkor is ír. Facebookon írtam neki. Úgy érzem tetszik a srác. Csak nehéz úgy megkérdezni, hogy van-e kedve eljönni valahova ha nem ír vissza.
2015. ápr. 5. 23:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet h. Elhagyta a telefonját..:) én is azt ajánlom amit az első: közös baráton keresztul kerdezd meg h mi tortent a fiuval es nem e haragudott e meg rad vmiert..idovel ha ujbol irtok tleg mennyetek el vhova kettesben;) egy probat biztosan megerhet!;))
2015. ápr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!