Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi lehet annak az oka, hogy...

Mi lehet annak az oka, hogy folyton megtalálnak a szűz, tapasztalatlan 14 év körüli csajok, amikor én se nem szűz, se nem szent típusú srác vagyok, hanem inkbább az alkalmi kalandoknak, flörtöléseknek élek?

Figyelt kérdés
Nem vágyom kapcsolatra, mert csak csalódtam, de a szexet azt hiányolom. Mégis folyton olyan csajok nyomulnak rám, akik kapcsolatot szeretnének és szex még szóba se jöhet náluk, mert szüzek és nem akarnak még dugni.
2015. ápr. 7. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem sértésből, de pont az ilyen bunkókat keresik és a normális, törődő pasikat meg leszarják, nyugi mi sem értjük :)
2015. ápr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És te hány éves vagy ezekhez a 14 éves lányokhoz?

Lehet, hogy ott a nagy korkülönbségben rejlik a dolog titka.

Ugye?

2015. ápr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Öcsém komolyan tudlak sajnálni! :D Megoldás, keress idősebb lányokat, vagy verd ki magadnak, esetleg gondolkozz el azon hogy lehet a te hibád. Úgy viselkedsz hogy azt higgyék csak egy éjszakás vagy teszed a szépet? Akár azt is teheted hogy az elején elmondod te nem tervezel hosszú távra. Meglepődnél hány lány szeretne ugyan úgy csak egy alkalmit mint te. Hidd el többen vannak mit azt gondolod. 18/L
2015. ápr. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%
AZok a szende szűz 14 évesek valójában nagyon akarják, hogy megdugd őket.
2015. ápr. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!