Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányoknál inkább gyorsan vagy...

Lányoknál inkább gyorsan vagy lassan haladjak?

Figyelt kérdés

Tudom hülyén fogalmaztam meg de mst leírom renden.

Szóval, ha van egy csaj aki tetszik és csak látásból ismerjük egymást meg névre, vagy akár csak most találkozunk először, mit csináljak először csak beszélgessünk ismerkedjünk napokig hetekig vagy mehet röktön h 1-2 óra beszélgetés után elhívom valahova?Inkább lányok válasza kellene :) nekik mi jön be inkább ha lényegretörő vagyok vagy ha csak facebookon beszélünk, ismerkedünk napokig?De fiúk is írhatnak hogy nekik mi a tapasztalat :D köszi



2015. ápr. 7. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Emberfüggő, én szeretem ha egy fiú lassabban halad, először jobban meg szeretném ismerni.
2015. ápr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Embertől függ.
2015. ápr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
tudom h embertől függ de kinek mi a véleménye?Átlagba csajok 14-15 évesen?Vagy tapasztalatok fiuknak melyik jott be tobbszor.Értitek.Közvéleménykutatás :D
2015. ápr. 7. 19:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is lassan, először megkéne ismerni az illetőt
2015. ápr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szerintem beszeljetek egy kicsit, de max 1-2 napot es utana hivd el,tobbet felesleges varni lehet hogy o csak baratkent gondol rad es nem akar semmit akkor meg jobb ha az elejen kiderul( nem kell felned a visszautasitastol, hidd el hogy nem szoktuk az ilyen fiukat korohogni meg megalazni) es akkor a "jo kapcsolat" sem veszik oda, hiszen 2 napja ismeritek egymast.

15/l

2015. ápr. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ha csak dug.i akarok minél gyorsabban. Találkozunk akkor az nap vagy másnap. Többet nem szabad várni nőre. Persze ha szerelmes vagy és romantikázni akarsz vele akar lassabban. Én úgy vagyok vele, minden nőt gerincre. Minek arra várni. Egyszer élünk.
2015. ápr. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Utolsó fail xdd de ez is egy tipp köszi

2015. ápr. 21. 19:38
 8/8 anonim válasza:
Napokig beszélgettek, és ha látod rajta hogy bejössz neki akkor nyugodtan hívd el, örülni fog. (Szerintem a facebookon csak akkor jó beszélgetni ha már ismeritek egymást jobban személyesen, ismerkedni a valóságban kell. (15/l)
2015. ápr. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!