Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, az ilyen lányok bejönnek?

Fiúk, az ilyen lányok bejönnek?

Figyelt kérdés

Most csak a külső:

Magas, vékony, kicsi, kerek popsi, kicsi de feszes mellek, szép/átlagos arca (kinek mi jön be), középhosszú világos barna haj, kék szemek, világos bőr.

Öltözködés: Nőies, visszafogott öltözködés, igényes. Szereti a csipkét, fekete, fehér, pasztell színű ruhákat. Nem hord miniszoknyát, kihívó darabokat.

Nem sminkel erősen, de azért hord sminket. Kevés ékszert hord, egy pár fülbevalót, egy karkötőt, néha egy nyakláncot.



2015. ápr. 8. 14:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Az amit leirtál az pont a tökèletes kategória. 16/f
2015. ápr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Csak ha kinyitom nekik az ajtót.
2015. ápr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Egyedül a magasság a kizáró ok számomra.
2015. ápr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Szerintem szép.

No mi van, csak nem önbizalomra gyűjtesz?

2015. ápr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Ez így számomra ideális alkatban és stílusban is, persze azért ne úgy nézzen ki mint egy aggszűz, legyen nőies, és vonzó. A csipkés fehérnemű minden formájáért pedig megőrülök:) A megcsinált, mű dolgokat nem bírom. De nem is vagyok tini:)


27/f

2015. ápr. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Attól függ mit jelent a magas. 170 cm felett ne nagyon legyen számomra, a többi jól hangzik.
2015. ápr. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Egy barátnőm önbizalom hiányos mert megcsalta az exe, azt hiszi nem elég "jó" és ezért csalta meg. Mondtam neki, hogy kifogom írni ide, hogy milyen és majd meglátja, hogy sokan látatlanul is szépnek tartják csak az alapján amilyennek leírom. Ő egyébként tényleg ilyen. És 173 cm magas.
2015. ápr. 8. 14:35
 8/20 anonim válasza:
Még szép hogy bejön. Ez nem kérdés nekem.
2015. ápr. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Számomra épp ideális minden tekintetben, egyedül a magassággal volna gondom, majdnem olyan magas mint én...
2015. ápr. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Bejön! Én 188 cm vok nem magas hozzám :D 20/F
2015. ápr. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!