Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon érdeklődik irántam akár...

Vajon érdeklődik irántam akár egy kicsit is? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy egy csomó ilyen kérdést írtak ki, de szeretném, hogy aki tud, értelmes választ adjon, mivel én nem igazán tudom az ilyen "jeleket"(ha egyáltalán jeleket küldd) értelmezni.


Tehát, én 15 éves vagyok és van egy srác, aki folyton bámul. De nem úgy, hogy elmegyek mellette és akkor addig bámul, amíg már nem lát, hanem amikor látom, hogy jön, valahogy mindig(vagy csak véletlen:D) egyenesen a szemembe néz. Én ilyenkor persze zavarba jövök és el is kapom a tekintetem. És mivel tudom, hogy ez az információ édes kevés, így leírok még egy valamit, ami a nyáron történt: voltam egy táborban, ahol az egyik lány(fiatalabb nálam) telefonnal a kezében bejött a mi szobánkban és kérdezte, hogy kinek adhatja oda a telefont: az egyik lány nagyon viszakozott, ezért én vettem át a telefont, ahol egy srác - pontosabban ő - volt a vonal másik felén. Kiderült, hogy ő szervezi a gólyatáboromat én meg viccből mondtam neki(bár egy kicsit úgy is gondoltam), hogy én nem megyek ebbe a táborba(minek, ha úgy is megismerem az új osztálytársaimat rá 3 napra?:D), de ő mondta, hogy tök jó lesz és hogy jöjjek. Még beszéltünk egy darabig és meg is dicsérte a hangomat(viszont a gólyatáborban már nem beszélt velem - lehet, hogy a külsőm miatt - , csak folyton nézett, persze én is őt:DD). Tehát, a fönt említett kérdésem a következő: Vajon tetszek neki? A srác 16-17 éves


Nagyon köszönöm annak, aki egy kis időt szánt a "történetemre" és elolvasta, ha valakinek van valami értelmes válasza, azt szívesen fogadom, és persze megy a zöld pacsi is^-^


2015. ápr. 8. 17:49
 1/3 anonim válasza:
Lehet de nem bisztos,hivd el egy csendes helyre és kérdezd meg:))
2015. ápr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hidd el, hogyha nem lennék gátlásos és ennyire félénk, akkor megtettem volna hamarabb és akkor nem kellett volna kérdést sem kiraknom...sajnos, nem tudok odamenni hozzá, ráadásul szerintem hülyén is venné ki, hogy odamegyek csak úgy, és megkérdezem:"Hét, tetszem neked?" Szóval, érted...:D De nagyon köszönöm, hogy ilyen hamar választ adtál, ment is a zöld pacsi:))
2015. ápr. 8. 18:01
 3/3 A kérdező kommentje:

*hé

Mit kéne tennem, hogy kiderítsem?

2015. ápr. 8. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!