Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit szólnátok, ha egy nő...

Mit szólnátok, ha egy nő azért nem akar veletek összejönni, mert gazdag vagy és fél h pénzéhesnek tartják majd, mert ő nem áll jól anyagilag?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 9. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Nem szólnék semmit, ilyen csak a mesékben van.
2015. ápr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
7%
ajánlanék neki többet :D...egyébként ez szép dolog,undorító ha egy nő szereti a pénzt,mert az esetek 99%-ban nem a sajátját.
2015. ápr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Hát mondjuk én a megismerésig sem jutok el direkt. Pontosan ugyanezért. Ilyen differenciákból késöbb hatalmas gondok adódhatnak.
2015. ápr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Én sem jönnék össze, nem csak azért, mert mások mit gondolnak, hanem mert magam is mindig mindenhol feszélyezve érezném magam. Neki hatalma lenne, rá az égvilágon semmit nem mondanának. Ha vele lennék pénzéhes k lenne a becenevem, ha meg szakítok, mert rossz nekem vele, akkor meg biztos kihasználtam megint k. Köszönöm nem kérek belőle.
2015. ápr. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egy normális nőt szerintem ez feszélyez, és tényleg ebből problémák lehetnek hosszútávú kapcsolat esetén....
2015. ápr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!