Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Mit szólnátok hozzá ha...

Fiúk! Mit szólnátok hozzá ha az utcán egy lány teljesen váratlanul odamenne hozzátok és arra kérne titeket, hogy egy bizonyos ideig tegyetek úgy mintha járnátok? Amennyiben beleegyeztek elvárnátok cserébe valamit? Vagy teljesen hülyének néznétek?

Figyelt kérdés
Kérlek vegyétek komolyan a kérdést! :) Ha odaírnátok a kort is, azért külön hálás lennék. :)
2015. ápr. 9. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ha jól néz ki a lány, akkor azért egy csókot elvárnék :D Legalább hitelesebb is lenne az alakítás.
2015. ápr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hülyének nézném, majd egy mosoly kíséretében otthagynám.


19/F

2015. ápr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Furcsa lenne az biztos, én nem várnék cserébe semmit,nem nézném hülyének .. 20/F
2015. ápr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló lenne ,hogy valakit heccelni akar vele, ez pedig gusztustalan magatartás,így egy finom nemmel útnak ereszteném.
2015. ápr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pofan baxnam max ugy ha ad egy csokot...20/F
2015. ápr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy próbát megérne. A csere meg attól függ, hogy ez a bizonyos idő csak pár óra vagy több hét.
2015. ápr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megmondanám, hogy én eddig is úgy tettem, mintha járnék. 35F
2015. ápr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ha ad egy csókot, örömmel :D

24F

2015. ápr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt várnám el cserébe, hogy indokolja meg, miért jó ez neki. Ha valakit féltékennyé szeretne tenni (vagy hasonló szép dolgot tervez), akkor nem mennék bele... de ha mondjuk bevallja, hogy őt ez a dolog izgatja, vagy csak viccesnek tartaná (és nekem is szimpatikus a lány), akkor belemennék. :) Miért is ne.


22/F

2015. ápr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Gondolom beszélhetek E/1-ben. :D Az indoklás abszolút természetes, ez nem kérdés. (Ha nem baj, azt most így nem írnám le.) Egyáltalán nem célom a heccelés. Ez eszembe sem jutott, hogy így is lehet értelmezni:)

2015. ápr. 19. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!