Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ti mikor csináljátok...

Fiúk, ti mikor csináljátok ezt? 18L

Figyelt kérdés

Rendszeresen köszön nekem egy srác, akit nem ismerek. Minden reggel, ha találkozunk, a szemebe néz és olyan kis komolyan odaköszön, de már előtte is szokott nézni. Délután szintúgy, bár akkor ritkábban látom, találkozunk.


Volt, hogy mentem az utcán, láttam, hogy figyelt, nézett és azt várta, hogy észrevegyem és odaköszönhessen.


Most ha egy olyan ember csinálja ezt, akit ismerek, jóban vagyunk, abban semmi különös nincs.


Köszönhet csak azért, mert gyakran lát, jön velem szembe az utcán és udvarias?


2015. ápr. 9. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:

tetszel neki

szeretkezne veled

2015. ápr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor csinálom ezt, amikor megérzem azt a szagot. Tudod, mire gondolok...
2015. ápr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Leírásod alapján egy kezdő pszichopatának tűnik
2015. ápr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is köszönök olyan lányoknak akiket nem ismerek, csak egy lépcsőházban lakunk.
2015. ápr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ömm...talán tetszesz neki? Ha neked is bejön kicsit beszélgessetek. Kérdezd meg ő merre megy, hol lakik, hogy ilyen sokszor találkoztok.
2015. ápr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!