Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen szöveggel szoktatok...

Milyen szöveggel szoktatok ismerkedni, ha csak egyéjszakást akartok valakitől?

Figyelt kérdés
Elején megmondjátok a másik félnek,vagy ugyanúgy próbáljátok részletesen megismerni,mintha komoly kapcsolatot akarnátok? Most konkrétan buliba való ismerkedésre gondolok,mert ott szokott ilyen megtörténni főleg szerintem.

2015. ápr. 10. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, ámítom a sok hülyeséggel aztán cső. Lehet genyóság, de hatásos.
2015. ápr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fülébe súgom: Akkor most dugunk?
2015. ápr. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyéjszakás kaland esetén elkerülhetetlen, hogy ne kamuzzak magamról valamit, többek között amitől hanyatt dönti magát a delikvens nő. De úgy általában mindent elhiszek neki, mindenre helyeslek, bólogatok, csak hogy a lehető legjobban imponáljak neki. Olyan ez, mintha több hónapos ismerkedést akarnál max. 1-2 órába besűríteni. Kíváncsinak kell lenni, érdeklődni, és mindenben egyetérteni vele, még akkor is, ha full idiótaságot pofázik. Egy kicsit túlzásba kell vinni a romantikázást is, tenni a szépet, megmutatni, hogy nem egy lelketlen gép vagy, persze nem kell szétfolyni a nyáltól. Hidd csak el, még ő fog berángatni téged a szobába/lakásba/házba/vécébe, hogy fejezd már be a dumálást, mert dugni akar végre, és ha még jó külső is társul a stratégiához, abszolút nyert ügyed van.
2015. ápr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó válasz egész jó volt. Ilyen választ is vártam,hogy miket szoktatok kamuzni pl. Mert amitől eldobná az agyát egy csaj,azt nagyon sokan nem is fogják elhinni ha nem bizonyítod. Persze nem arra gondolok,hogy azt kell kamuzni,hogy bekerültél egy asztronauta programba,de én azt vettem észre,hogy akit rá lehet venni egy ilyen egyéjszakás kalandra,az általában a pénzre izgul,azt meg nehéz csak mondani és nem bizonyítani. Nem azt mondom,hogy mindenki ilyen,de a legtöbb lány szerintem igen. Konkrét kamuk is jöhetnek :D
2015. ápr. 10. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!