Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretne bármelyik lány...

Szeretne bármelyik lány komoly kapcsolatot velem? 20/F (Többi lent).

Figyelt kérdés
szóval rendes, megbizható, hűséges, becsületes ember vagyok és olyan lányt keresek aki szintén hűsséges,rendes,megbízható és komoly kapcsolatot keres és szeret és elfogad olyannak amilyen vagyok a hiábimmal együtt igaz eléggé féltékeny tipus vagyok.

2015. ápr. 10. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez még mindig nem társkereső oldal. :D
2015. ápr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Volt már kapcsolatod?
2015. ápr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
amm 1.nak: de ez az oldal társkeresőnek is jó :D
2015. ápr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem csak én ismerkedek itt és azelőző felhasználómba tiltották a kérdésem d emindegy sose volt még kapcsolatom nem csókolóztam nem szeretkeztem nem volt semmi még szüz vagyok és ha nem találok senkit hát nem tudom mi lesz
2015. ápr. 10. 21:40
 5/11 anonim ***** válasza:
4: Mondjuk menj el szórakozni, és ismerkedj...
2015. ápr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak nem az vagy, akinek törölték előbb a kérdését, és amiben a rossz gyerekkorára hivatkozva szinte követelte a párkapcsolatot.
2015. ápr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Árulod magad? Megint?
2015. ápr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De én vagyok az és törölhetnek 1000 felhasználóval ugyan mindegy :) mindegy nem ez a lényeg nem járok szórakozó helyre nem az én stilusom csöndes viszahúzódó vagyok már gyerekkorom óta magamba zárkózok nehezen nyillok meg és ha kevesetbeszélek nem bizok az emberekben és mivel féltékeny tipus vagyok egy bulizos csajt nemtudnék rávenni h soha többé ne menjen el bulizni vagy legalábbis nélkülem ne
2015. ápr. 10. 21:47
 9/11 anonim ***** válasza:
8: Nekem mindegy ez is csak kifogás, gondolod interneten majd megleled a szent grált? Ah mind1 leejtem mit csinálsz. Mindenki úgy cseszi el az életét ahogy akarja.
2015. ápr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De akarjál már valami változtatni magadon a joég áldjon már meg. Ez így nem fog menni, hogy csak a szerencsétlent adod. A lányok nem szeretik az elveszett, szerencsétleneket. Ne legyél az. De ezt az előző kérdésedben már sokan ugatták neked.
2015. ápr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!