Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok az olyan lányokr...

Mit gondoltok az olyan lányokról/fiúkról akik egész más természettel rendelkeznek, mint aminek valójában kinéznek?

Figyelt kérdés

Nagyjából meglehet saccolni, ki-milyen hozzáállású ember, már csak ránézésre is.


Ugye az öltözködés a stílus meg a viselkedés is eléggé megmutatja hogy milyen is a másik, de sokszor csal, mert mikor leszólítod, hogy "ő milyen egy fain csajszi" és elhívod randira, majd menekülsz, hogy inkább bár ne tetted volna.


Itt nem arról van szó, hogy elhívsz valakit, vagy elmész valakivel, és nem szimpatikus, hanem arról, amikor leszólítasz valakit és teljesen más, mint amilyennek kívülről látja a külvilág.


Volt már veletek ilyen? Ha igen sűrűn?


Én férfiként elég sokszor átéltem.


21/f


2015. ápr. 10. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
én is találkozom ilyen csajokkal nagyon ki hívóan öltözködnek közben meg nagyon szende csajok erre van 1 mondás ne ítélj elsőre :)
2015. ápr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Majd megkérdezem az ismerőseimet:)


Külsőre egy sportosan elegáns, visszafogott, zárkózott ember vagyok. De a négy fal között... Humor, szexkultúra, magas libidó, odaadás stb stb, tehát érzéki érzelmi ember vagyok.


Találkoztam ilyennel nőben is. Talán ilyen bartná is kellene nekem

2015. ápr. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!