Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, szoktatok egy lánynak/nő...

Fiúk, szoktatok egy lánynak/nőnek csak azért mindig köszöni, mert többször összefuttok vele reggelente? Nem ismeritek egymást se semmi.22L

Figyelt kérdés
2015. ápr. 11. 10:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nope
2015. ápr. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. ápr. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem, igazi nagyvárosi ember vagyok, ha egy idegen köszön az mindig valami furát jelent :)
2015. ápr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam, de lehet h más igen.

nálam ez az első beszélgetés után működik.

2015. ápr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
igen! édesapám arra tanított hogy köszönj mindenkinek :)
2015. ápr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Interferencia ***** válasza:
Simán.
2015. ápr. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Titusztitusz ***** válasza:
Én a magam részéröl CSAK AZÉRT mert összefutok nap mint nap valahol egy-egy hölggyel, sohasem szoktam köszönni...Még olyankor se nagyon, ha az illető hölgy köszön rám...
2015. ápr. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 aladar12 ***** válasza:

volt már rá példa, de az mondjuk párszori szemezés után történt.

mint feljebb írták nagyvárosban az ilyen nem szokásos, hogy vadidegennek köszönsz. például amikor vidéken nyaraltam totál meglepődtem, amikor a környéki kis boltba belépve mindenki köszönt, nem csak az eladók.

2015. ápr. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én kisvárosban élek. Sokan köszönnek, akiket csak látásból ismerek.


Nála az van, hogy jön velem szembe, a szemembe néz mélyen és mindig köszön. Pár hete vettem észre, hogy sosem megy úgy el mellettem, hogy ne köszönne. Ha délután talizunk, akkor is, pedig már aznap reggel köszönt.

2015. ápr. 11. 10:20
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem. Félszáz embernek külön-külön - vagy akár egyetlen nőnek is, akiről azt sem tudom, hogy ki fia-borja - minek köszöngessek a reggeli tömegben...
2015. ápr. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!