Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, valakinek lenne kedve...

Lányok, valakinek lenne kedve ismerkedni?

Figyelt kérdés

Fiatal lány vagyok, leszbikus, és komolyabb kapcsolat céljából ismerkednék hasonló szándékkal rendelkező lányokkal.

Tolnán lakom, úgyhogy jobb volna olyanokkal ismerkedni, akik kicsit közelebb laknak, de nekem a távolság sem akkora akadály, még az illető országon belül van.

Engem egy koromhoz képest érett, komoly, intelligens lánynak tartanak.

Mindig is a nálam idősebbekkel jöttem ki jobban.

Volt már barátnőm, de most is igazán szeretnék, és egy őszinte, szeretetteljes kapcsolatra vágyom.

Tudom, a gyakorikérdések.hu nem a legjobb hely az ismerkedésre, de máshol nem igazán megy fiatalon, leszbikusként, és gondolom ezzel nem vagyok egyedül..

Úgyhogy ha valakinek kedve támadt az ismerkedéshez, és 17 évnél még kevesebbet élt ezen a Földön, írjon:)



2015. ápr. 11. 16:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!