Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Újra beléestem, mit tegyek?! 16/F

Újra beléestem, mit tegyek?! 16/F

Figyelt kérdés
Általános suliban volt egy lány aki bejött nekem. Egy évvel fiatalabb. Ekkor még nem mertem megszólítani. Aztán én 7. osztályban elmentem a suliból egy gimnáziumba. Itt nem nagyon járt a fejemben. De 9. osztályban újra megláttam facebookon és elragadott a szépsége megint. Nyáron ráírtam facen, de sajnos elutasított. Ebben az évben viszont már újra egy suliba járunk. Próbáltam elfelejteni, de nem nagyon megy. Vannak olyan hetek amikor próbálom kerülni, de utána újra elkap az érzés. Kérlek adjatok tanácsot, hogy mit csinálhatnék, mert legalább egyszer meg szeretném próbálni vele! És ha nem lenne jó akkor nem is próbálkoznék többször!

2015. ápr. 11. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Haver, ez gáz.
2015. ápr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha egyszer elutasított, akkor nem valószínű, hogy változott volna az álláspontja. Viszont könnyen el lehet oszlatni a rózsaszín ködöt, ha kicsit kinyitod a csipád és találsz magadnak valaki mást, aki viszonozza is az érzéseid. Utána már baromira nem fog érdekelni mi a helyzet a mostani csajjal.
2015. ápr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha nem akar, hát nem akar. Nem értem a nem-et miért nem lehet NEM-ként értelmezni már elsőre. Te direkt akarsz szenvedni? Kerüld tovább és felejtsd el.
2015. ápr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó tudom hülyeség facebookon írni, de miért csak képről ítélik meg az embert?! Aki nem közismert a közösségi oldalakon az már nem is számít?!
2015. ápr. 11. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!