Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csinálják ezt velem a...

Miért csinálják ezt velem a lányok?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, és egyik lány se ír vissza nekem Facebookon, ha még is egy kettő visszaír akkor is mintha nem is lenne kedve beszélgetni velem, meg suliba egyik se néz úgy rám meg minden, akikkel eddig jóbavoltam, azokkal már mintha változott volna a kapcsolatom.

Semmit olyat nem csináltam ami befolyásolhatná ezt..

Nemtudom, hogy mitévő legyek.. :/


Pedig nemvagyok egy csúnya srác..



2015. ápr. 13. 15:51
 1/9 anonim válasza:
így jártá
2015. ápr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Linkelj magadról képet és kiderül. L
2015. ápr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ezt anyukád mondta, hogy nem vagy csúnya?
2015. ápr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Talán tapló vagy. Talán levakarhatatlan vagy. Esetleg beképzelt, műveletlen vagy túlbuzgó.
2015. ápr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne a neten próbálkozz! Ott senki nem magát adja.Ha tényleg helyes vagy, élőben lehet, hogy nagyobb sikered lesz. Csak ne görcsölj azon, hogy mindenáron csajt akarsz szerezni, ne érezzék, ne lássák rajtad.
2015. ápr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát sok lány mondta, hogy helyes vagyok meg cuki meg aranyos, meg jól nézek ki..
2015. ápr. 13. 19:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Legyél kedves gyengéd, ha lehet humoros és még egyszer, ne görcsölj azon, hogy minden áron csajt akarok szerezni.Lesz, dumálj velük minél többet, mosolyogj. Ha valaki bejön, éreztesd! Majd alakul, nyugi!
2015. ápr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
irj ram akar fb-n is :)
2015. ápr. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Milyen baromság ez? Helyes, cuki, meg aranyos. Inkább ájuljanak el attól, hogy férfi vagy. Sok mindenben láthassák jól teljesítesz és a legfontosabb hogy tudják és érezzék na ez a fiú letudd minket fektetni. Na majd ha ezt mutatod le sem tudod őket vakarni. Amelyik lány ilyenek írt neked annak írj vissza ha cuki vagyok akkor már szaladhatsz ehhez a cukihoz és lehet letolni a bugyit.
2015. ápr. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!