Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ti jobban szeretitek az...

Fiúk! Ti jobban szeretitek az olyan lányokat, akiért küzdeni kell hogy a tied legyen, mint az olyanokat akik könnyen adják magukat?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, hogy nagyon nehéz a lány közelébe kerülni, mert mindenkivel elutasító, mert már nem tud bízni, de neked nagyon tetszik ezért nem adod fel vele kapcsolatban.

Mondjuk tudom hogy ilyen főleg könyvekbe, filmekbe van, de akkor is :D



2015. ápr. 13. 17:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
küzdjön értük a hóhér ne én! inkább a második
2015. ápr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem volt úgy, hogy kőfallal vlt körülvéve a szíve, és fél évig gürcöltem é rte, de végül elnyertem.
2015. ápr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
általában a fiuk sem strapálják agyon maguk hiszen 1000000000 másik nö van , szóval változz meg ha pasit akarsz ,vagy várd életed végéig azt az egy bolondot ki képes évekig teperni .
2015. ápr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én a kitartó féle vagyok!
2015. ápr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjuk tudom hogy ilyen főleg könyvekbe, filmekbe van, de akkor is :D"


Örülök, h látod, h egyik se fog senkinek tetszeni, kivéve aki egy filmben élni az életét.


Miért kell állandóan szerepeket játszadozni, nehéz lenne magunkat adni és hagyni, hogy a dolgok menjenek...

2015. ápr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ez nem rólam szól csak kíváncsi vagyok :D
2015. ápr. 13. 17:04
 7/18 anonim ***** válasza:
itt mindig az van h vagy egy "ismerösöm , vagy a barátommal" történnek a dolgok.
2015. ápr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
3/7 igazad van ! ennyi! persze nem rólam van szó 1 haveromról :D rossz vicc
2015. ápr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom, legyen a kettő között. Ne ájuljon egyszerre a karjaimba, mert nem akarom, hogy a kapcsolat kellős közepén bújik ki a szög a zsákból. De az, hogy valaki nem mutat érdeklődést a másik felé - nem értem? Miért kéne valakinek tovább tepernie? Ez szimplán zaklatás.

Ha a lány nem alél el pár sablonos bók után, de kimutatja/megmondja, mit szeretne, teljesen oké.

2015. ápr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem. Úgy vagyok vele, hogy azért nem akar tőlem semmit mert nem érdeklem, abban az esetben pedig felesleges küzdeni mert strapálhatod magad egy évig is akár, jön egy másik valaki aki bejön neki és 3 nap alatt többet ér el nála.
2015. ápr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!