Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Hogy van ez nálatok?...

Fiúk! Hogy van ez nálatok? Megválaszolnátok ezt nekem? 21L

Figyelt kérdés

Ha tetszik nektek egy csaj, akkor szeretnétek is tőle valamit? Vagy kategorizáltok? Pl.:


"Megnézni való"


"D**ni való"


"Összejönnék vele"


Hogy is van ez? Mert tetszem egy srácnak, de csak nézegetjük egymást. Honnan tudjam, hogy érdemes e pl. kezdeményeznem nála? Lehet csak nézeget engem és kész, semmi több. Lehet nem akar semmit, csak megnéz és ennyi. Lépni nem lépne felém igazából.


2015. ápr. 14. 19:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

Alapból minden nőt megnézünk... amelyiket sokáig nézünk az a "megnézni való"

Ha nézés közben oda is akarunk nyulni akkro az a dugni való...

Ha meg hazamész utána hogy láttad és kivered rá... és utána is rá gondolsz akkor bizony összejönnél vele... :)

2015. ápr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Onnan tudod, hogy érdemes e, hogy kész vagy e elengedni, ha igen, ne lépj, ha kiváncsi vagy rá, beszélgess vele.
2015. ápr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
uhh basszus, te beteg vagy "hazamész és kivered rá...." te így csinálod első??
2015. ápr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
A fiuknál csak dugn ivaló van csak valaki megtartja a csajt hogy késöbb is használhassa
2015. ápr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Valahogy úgy...

Jól néz ki, dugni való, egyszer használatos, barátnőnek is elfogadnám meg a felejtős kategória, de ez sok mindentől függ.

Mi honnan tudjuk, hogy mit akar a srác tőled? Kérdezd meg tőle, lehet csak nem mer lépni.

2015. ápr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

2 dolog

1. Mi később érünk mint ti ezt el kell fogadni

2. Mi se értjük pontosan ilyenkor mi van

2015. ápr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem csak most nem tudom, hogy azért néz, mert csak megnéz /mondjuk az arcom, szemem szokta, olykor megnézi jobban/, hanem mert esetleg szeretne is valamit.
2015. ápr. 14. 19:47
 8/16 anonim ***** válasza:
Nálam a megnézni való,dngni való és összejönnék vele ugyanaz a kategória.Pontosabban előbb megnézem,utána összejönnék vele,és csak utána dngnám.De csak a dngásért nem mennék oda egy csajhoz.És mikor megnézem,akkor általában olyasmiken gondolkodok,mint hogy van-e valakije, vagy odamenjek-e hozzá,és ha igen mit mondjak..
2015. ápr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha valltol felfele leselkedik akkor 1000000000000000% hogy bejossz neki!! De ha inkabb lefele kukksol akk inkabb a rosszabbik. Ja es ujj melle es nezd mit reagál :)
2015. ápr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Azért álljon már meg a menet!

Ezt azért ne jelentsük ki ilyen nagy általánosságban, hogy a fiúk éretlenebbek, meg mi se tudjuk hogy mi van.

Én nagyon is jól tudom, mikor mit csinálok - az hogy vannak szerencsétlen lányok és fiúk, az már más tészta.

Ez az előző hozzászólónak szólt,

bocs az offért.


Igen, több kategória is van, nálam van az a tipikus kategória, hogy bejön a csaj, (egyébként ha bejön, basszus, az ugyanaz, hogy dugnám. Kinek nem így működik?) viszont nem annyira, hogy már oda is menjek hozzá. Ennyi.

2015. ápr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!