Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szét néztem miért nincs...

Szét néztem miért nincs barátnőm kérdések között. És azt látom rengeteg magányos 25-26 éves férfi van akik gátlásosak a nőknél. Mindig is ennyi magányos férfi volt vagy ez valami új keletű dolog? 22/f

Figyelt kérdés
2015. ápr. 14. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Ugyanaz a pár ember irkálja ezeket a kérdéseket, nagyon unatkoznak.
2015. ápr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Igen, bár a tendencia növekszik, régen kevésbé számított a férfiak külseje ebben a korosztályban, vagyis a nők hamarabb "komolyodtak meg", most kitolják a családalapítást, és ugye amíg kiélik magukat, addig csak a jóképű és izmos kell.
2015. ápr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
1. vagyok. Mi bajod? Nem tetszik az igazság? Magasvékonyt ismered? Minden nap kiírja a szokásos kérdését. Na, ilyen magasvékony típusból van itt jó néhány.
2015. ápr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én egyet sem ismerek,ha csak a külsőt nézzük,férfiaknàl ez a legjobb kor,ilyenkor bejönnek a 15 éveseknek meg a 35 éveseknek is,bőven válogathatnak a nők közül.
2015. ápr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nemcsak ilyen korúak vannak, akik gátlásosak. Emellett, aki gátlásos, az lehet, hogy nemcsak a nőkkel kapcsolatban az.
2015. ápr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért látsz itt csupa magányos férfit, mert a többiek a partnerükkel töltik a szabadidejüket. :)


Na jó, túlzás befejezve.

De érted, mit akarok mondani: a gyakori nem reprezentatív a teljes lakosságra nézve.


Régebben is voltak magányos emberek, viszont nem volt internet.

Sokkal régebben pedig nem igazán voltak magányos emberek, de akkoriban mai szemmel elképesztő társadalmi nyomás volt a pártaláláson és házasságon, gyakran az ősök rendezték le, illetve az is természetes volt, hogy a falu utolsó egyedül maradt legénye és leánya egymásé lett.

2015. ápr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ilyesfajta nyomás nem ártana egy bizonyos szintig, bizonyos embereknek a mai társadalomban sem.
2015. ápr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt akarod, hogy külső nyomásra legyenek együtt a párok? Milyen minőségűek az ilyen kapcsolatok?
2015. ápr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül külső nyomásra, de valamiféle külső segítség, rásegítés ma is kéne véleményem szerint azoknak, akiknek nem megy ez az egész történet. De hogy ez milyen lenne, arról fogalmam sincsen.

Nem tudom, hogy régen ez mennyire volt erőltetett, hogy nem tiltakoztak-e ez ellen sokan, akiknél kiderült, hogy mégsem illenek össze, vagy eleve nem is tetszenek egymásnak külsőre. Mert mai szemmel nézve szinte hihetetlen, hogy mennyire más világ volt. Valahogy egyik sem jó, egy köztes megoldás kellene.

2015. ápr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
19%

Régen tök általános volt h a férfiak bordélyba jártak. 16 évesen vitte őket az apjuk először. Ennek egyébként konkrét célja is volt, hogy ne egy csajjal kavarjon hogy aztán házasodni kelljen, ugye. Így aztán kevesebb volt a magányos férfi. Aki talált nőt, az talált (vagy hozzáadtak egyet) a többi meg k .rvázott. Nem volt szégyen, sőt.

Manapság viszont elterjedt az a fura nézet (főleg az ilyen 26 éves tohonyák körében elég népszerű) h prostihoz menni gáz stb... majd a két szép szeméért lefekszik vele egy csaj, mi? Mert amúgy ezek a srácok semmit nem tudnak felmutatni. Sajnos az elcseszett prűd neveltetés áldozatai, kiskorukban beleverik az emberekbe h a prostizás rossz. Pedig nincs vele baj, még a törvény se bűnteti, sőt adózniuk is lehetne, ha akarnának. a legrégibb szakma ugyanis.

És ha párszor igénybe vennék eme szolgáltatást máris kevésbé lennének gátlásosak.

PErsze az ilyen prűd, konzervatív, de közben meg tökkelütött embereknek beszélhet az ember, ők szeretnek inkább siránkozni. Mintha majd más megoldaná ezt a dolgot... nekik kéne összeszedni magukat.


25/F

2015. ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!