Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki mondana nekem ismerkedő...

Valaki mondana nekem ismerkedős helyeket? Stb a többi lent

Figyelt kérdés
a bulin kivűl,mert bulizni nem igazán szeretek nem épp az electornikus tipikus bulis zene a stílusom és táncolni se szerete annyira :)) ha buli akkor ivás nevetés szorakozás:) és nemsok buliba voltam de aki le akart szólítani durván részeg volt...és nem érdekeltem annyira mással is jól megvolt...khm...na m1 tudom,hogy ez jön magától de ha a szobába ülök és filmezek nem fog valaki csak úgy bekopogni...:( :)) 20L (akinek még nem volt pasija) [link] :D

2015. ápr. 14. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Igazából a helyszín majdhogynem mindegy. A hangsúly az embereken van, és hogy mennyire vagy nyitott a dolgokra. Én újabban a dohánytrafikos lánnyal is nagyon jól elvagyok, pedig az sem egy kifejezett ismerkedési csomópont. Ha társaságban is csak ülsz és mosolyogsz a semmibe, és ha megszólítanak is csak tőmondatokkal válaszolsz, mert szégyenlős vagy, az sem mindig célravezető. Bár manapság a netes ismerkedés a módi, de ahhoz nem értek, ne is kérdezd. x) Amúgy milyen filmet nézel? :D
2015. ápr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
netes ismerkedés kizárva :D köszi a segítséget :) most Forrest Gumpot nézetem :D
2015. ápr. 14. 22:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit. :D Jó, hogy mondod a Forrest Gumpot, régóta tervezek egy újranézést, lehet be is izzítom, úgyis 1-re kell mennem holnap suliba, ráérek egész este filmezni. :D
2015. ápr. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor megnézheted :D
2015. ápr. 14. 22:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy így megengeded. xD Amúgy már mindegy, mert jön lefele. :D
2015. ápr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
xD szívesen :D :))
2015. ápr. 14. 22:46
 7/7 anonim válasza:

Pl itt :)) akad pár értelmes ember :) xd


Írtam privátot:D

2015. ápr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!