Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol lehet interneten ismerkedn...

Hol lehet interneten ismerkedni szép és vicces lányokkal?

Figyelt kérdés
Akik érti a poént és jó a humoruk s szépek is.
2015. ápr. 15. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Vagy szép, vagy vicces. Aki a kettő együtt, az túl jó hozzád.
2015. ápr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kötve hiszem,hogy az ilyen lányok neten ismerkednének :D Akik otthonról a böngészőn keresztül űzik szerintem 99,9999999%-uk ronda,dagadt és még csak nem is vicces :D De nagyon gáz,hogy neten akarsz ismerkedni :DD
2015. ápr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1: Hozzám inkább jobban illene mint hozzád!

2: Nem rég "vágtam" bele az internetes ismerkedésbe. Eléggé rossz tapasztalataim vannak. Részben egyet is értek veled. Konkrétan köszi hogy nagyon "gáznak" nevezel. Elismerésként veszem egy olyantól aki ugyan így itt van! :D

2015. ápr. 15. 13:18
 4/12 anonim ***** válasza:
A másodikra oda se figyelj, ő biztos egy unatkozó Adonisz, aki szánalomból segíti az itt lévő pórnépet csodás válaszaival.
2015. ápr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Figyelj haverom én nem ismerkedni vagyok itt :D (egyébként is van barátnőm) és nem téged neveztelek gáznak,habár annak is veheted,mivel az gáz szerintem amit csnálsz,ha rosszak a tapasztalataid akkor minek akarod folytatni ? pláne a nyár közeledtével :D
2015. ápr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én már rég túlvagyok a netes ismerkedésen.


Napi 8-9 órát is beszéltem csajjal 3-4 napon keresztül. Több ilyen hosszú "beszélgetésem" volt több lánnyal.


Mikor odakerült volna a sor, mind lefújták a talit.


Legtöbben nem is akarnak párkapcsolatot, csak unatkoznak, meg önbizalmat növelnek.


Van akit meg csak a vágy hajt, hogy jújj egy pasi, aztán 1-2-3 nap után, már annyira uncsi neki a sztori, hogy rájön ez csak egy gyors fellángolás volt.


Szóval ez a netes ismerkedés baromság.

2015. ápr. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
1. vagyok: az biztos, hogy hozzád jobban illene, mint hozzám, mert lány vagyok és nem leszbikus ;)
2015. ápr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Csak hogy a sok negatív hozzászólás mellett valami biztató is legyen: én félig viccből, félig unalomból kezdtem el itt srácokkal beszélgetni, aztán megismertem egy srácot, aki nagyon más volt, mint az addigi félkegyelmű, nálam 50 évvel idősebbek. Pár napot beszélgettünk, aztán randit kért tőlem, amire nagyon nehezen vettem rá magam, mert félős vagyok, de végül csak találkoztunk. Hát, szerelem volt első látásra és azóta is ő a barátom.

Ja, és itt a gyk-n ismerkedtünk meg :)

2015. ápr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

4 : Köszi :D

5 : Ha nem lennék itt akkor nem lenne mire válaszolj, és unatkoznál. És tudod miért rosszak a tapasztalataim még? Mert a hozzád hasonlóakban csalódó csajok nekem fogják kisírni a lelküket hogy a pasijuk mással ismerkedik stb.:D Az ilyen lányokkal van teli az internet.:)

6: Hát sajnálom :) De amúgy jókat írtál! Jól vázoltad!

7: Elnézést akkor.:DDD

2015. ápr. 15. 13:30
 10/12 A kérdező kommentje:
8: Na ez ez szép sztori :) Van esély ilyet is találni itt ezek szerint!
2015. ápr. 15. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!