Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Külföldön élek két hete. Csak...

Külföldön élek két hete. Csak a munkatársaimat ismerem, nem igazán hívnak magukkal sehova. Ti hogyan kezdenétek az ismerkedést a nulláról, van valakinek tapasztalata? 25L

Figyelt kérdés
Nehezebb elkezdeni, mint gondoltam!

2015. ápr. 16. 22:01
 1/7 anonim válasza:
Ha nem vagy 150 kilós, akkor hamar lesznek haverjaid.
2015. ápr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mindenkepp online kezdenem.
2015. ápr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ez remek hír első, szerencsére nem vagyok 150 kiló. Már várom, hogy cuppanjanak ;)

2015. ápr. 16. 22:12
 4/7 anonim válasza:
Dobj egy képet magadról.
2015. ápr. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2 hét az semmi! :) Menni fog, legyél kedves, kérdezősködj, beszélgess velük, és minden rendben lesz! Én csak 3 hónapig voltam kint a munkahelyeimen, de sírás volt a vége, annyira jól összebarátkoztunk a munkatársakkal! :)
2015. ápr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj edzőterembe. De mondjuk azt nem értem, hogy miért kritérium, hogy valaki ne legyen 150 kiló, ahogy itt a első válaszoló írta. Nem vagyok én se annyi :D de azért elég bunkó dolognak tartom, hogy valaki azért ne barátkozna valakivel, mert valamennyi kiló. Én simán barátkozok dagadtakkal és vékonyakkal, a lényeg, legyél normál, ne túl bonyolult, kezdd olyan felszínesebb témákkal, edzőteremben a téma adja magát, tényleg nem nehéz haverokra találn9.
2015. ápr. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Egyetértek az utolsóval a barátkozást illetően, a duci emberek általában nagyon jó barátok. Köszönöm a tippet, jó ötlet!


Az első válaszoló gondolom pasizás-csajozásra gondolt, ahol általában valóban hátrány a súlyfelesleg, de... van ismerősöm, aki például a duci nőket szereti.

2015. ápr. 17. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!