Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetekez normalis? Mit...

Szerintetekez normalis? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátnőm mindig mondja milyen szép vagyok

. Milyen jó tanuló, milyen jó ruháim vannak stb. Egy szóval tökéletes vagyok számára (mondta). Azt is mondta, hogy olyan akar lenni mint én és, hogy mennyire jó lenne neki ha fele annyira lenne ilyen mint én. Ha nekem van párom rögtön neki is kell, és tőllem kér segítséget. Sokszor szokott utánozni. Viszont a legfurcsább az az volt, hogy azt mondta ha lezbikus lenne velem járna, de ne gondoljak rosszra ő fiú lenne. Szóval ezt csak én találom furcsának ? Ez normális?

Ja és mindig mondja, hogy olyan jó nekem sok fiúnak bejövök, tiszta jó az alakom.Ezután azt is megemlíti, hogy ő mennyire csúnya és hogy ha fele ennyi pasinak tetszene ő lenne a legboldogabb. Aztán magyarázza tovább milyen csúnya.



2015. ápr. 17. 17:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Fiúkat szereti ** sorry
2015. ápr. 17. 17:37
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány éves, 12?
2015. ápr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem leszbi és ollózna veled legszívesebben.
2015. ápr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!