Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mi az a tulajdonság/sz...

Lányok, mi az a tulajdonság/szokás/ismertetőjegy, ami elvarázsol titeket egy fiúban?

Figyelt kérdés
Engem például a muzikalitás ragad meg, de ismerek olyat, akit a perverz humor, a nagy szőke haj, a nagy szempillák, stb. A legtöbb embernek van gyengepontja. Nektek mi? (14/l)

2015. ápr. 17. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
A méretes hímvessző.
2015. ápr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja és a sok pénz.
2015. ápr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Komoly..
2015. ápr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Real libi..
2015. ápr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Az én "gyenge pontjaim" a nevető ráncok a szem körül, a humorérzék, a gyengédség és a határozottság.
2015. ápr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
sportos legyen jó humoru ^^
2015. ápr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
utolsó kettőnek üzenem, hogy ilyen vagyok, mégsem szeret az, akit szeretek, de nekem meg nem kell más, és most kivagyok nagyon :/ 20F
2015. ápr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Anyajegy az arcon, markáns áll, eres és szőrös kar. Belsőre határozottság, udvariasság, nem szereti a napfényt és a meleget, nincs regisztrálva a közösségi oldalakra, hűség (nem csak párkapcsolati szempontból), furaság. Szeretek olyan emberek társaságában lenni, akik kissé különcök és érdekesek. Mernek önmaguk lenni és van saját véleményük. Meg mikor mi, személyfüggő is, van akinek a nevetése vagy a nézése észveszejtő, esetleg a kisugárzása.

20/L

2015. ápr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem az utolsó egy alkonyat rajongó lehet.Nekem a humor és az optimalitás ja és hogy a kitatált dolgokban (slender man jeff the killer stb.)meglássa és azt mondja hogy "Ez is egy újabb "nagy durranás".
2015. máj. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!