Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kinek mi a véleménye a tornaci...

Kinek mi a véleménye a tornacipős csajokról?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon bejönnek, bár az is igaz, hogy boldog-boldogtalan már ezt hordja. S vannak elég igénytelen lányok is, akik viselik. Meg csupa por, kosz olykor rajtuk. Inkább átlagos, vagy csinos nőkön jön csak be. De nyáron a saru, szandál a nyerő. Kinek mi?
2015. ápr. 18. 12:05
 1/5 Interferencia ***** válasza:
K.urva mindegy, csak ne qrvás platformos cipő legyen rajta.
2015. ápr. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért hordják ezt, mert tavasz van, és elég kiszámíthatatlan az idő. Ilyenkor a lányok még nem nagyon vesznek belebújós balerina cipőket, mert könnyen felfázhatnak. Nagyon más megoldás sajnos nincs ilyenkor.
2015. ápr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen ugyanaz, mint neked:)
2015. ápr. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tini korban még tök ok, de 20-on túl már elég igénytelen. Főleg szakadt farmerrel. Azért mert baromi unalmas is, mert valóban 10ből 8 nőn ez van. Ráadásul mindenki ugyanazt a fajta converset/niket hordja.

Olyan tinilányos v még inkább tini fiús nekem a tornacsuka szakadt farmerrel.

Persze ha edzésre vagy kirándulni, futni megy (végülis oda való) akkor tökéletes. Vagy ha kutyát sétáltatni.

Egyébként meg tavasz van, amíg nem lehet szandált addig lehet magassarkú cipőt hordani, az ezerszer nőiesebb.


24/F

2015. ápr. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Interferencia ***** válasza:
4: Csak hogy kötözködjek: futásra pont, hogy rossz a Converse.
2015. ápr. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!