Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol lehet manapság ismerkedni?

Hol lehet manapság ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szórakozóhelyeken szinte csak egyéjszakás kalandot lehet szerezni (na nem mintha erre vágynék). Az sem könnyít a helyzeten, hogy az embernek van egy kialakult baráti köre, ami igencsak egy rögzült dolog, új embereket (lányokat) megismerni szinte lehetetlen. Mit gondoltok, 24 évesen hol lehet ismerkedni? Lányok, ti milyen helyzetekben vagytok nyitottak? Fiúk, nektek mi a bevált módszeretek?
2015. ápr. 18. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Huszonéveske sokan ezen rugóznak állandóan. Emberek között kell lenni, nyitottnak lenni aztán majd jön magától a dolog.

Soha nem ismerkedtem meg két hasonló helyen lányokkal, mindig más szituációban és más helyzetben találtam magamnak valakit.

2015. ápr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csajok és pasik.


Vagy fogsz egy random csajt...

2015. ápr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utcán, boltban, könyvtárban, bármilyen koncerten....sokat segítene, ha a srácok többet kezdeményeznének.

Próbáltam randioldalon is, nem sok sikerrel.

Itt nem ismerkedem, mert nem látom a másikat, ő se lát engem, és igazából attól félek, hogy én okozok csalódást. (Igen, én is a kövér lány kategória vagyok, aki kb annyira kelendő, mint egy vékony, alacsony fiú a lányok körében)

2015. ápr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Társastánc tanfolyam. Hidd el, megéri :)
2015. ápr. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!