Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak olyan pasik (vagy...

Vannak olyan pasik (vagy leszbikus nők) akiknek van egy berögzült ideálja és mégis megfogta egy attól teljesen eltérő ellentétes ember?

Figyelt kérdés
Gondolok itt mellméretre, hajszínre, szemszínre, alkatra. Csak kíváncsi vagyok jó én már tapasztaltam, hogy van. Egy ilyen emberrel voltam és megfogtam a külsőmmel is pedig neki mindig is egy típusba tartoztak a barátnői. Én nem vagyok híve ennek a szigorú besorolásnak sőt csak azért tény, hogy vannak ilyenek :)
2015. ápr. 18. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Én világéletemben a zöld szemü szőke hajó lányokra buktam.. .ehhez képest minden tipusu barátnőm volt már csak zöld szemü szőkehajú nem...

söt szimplán szőke se volt és szimplán zöld szemü se volt... na erre varrj gombot...

2015. ápr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem az egyik exem a barna haj barna szem istenítője volt. Szem stimmelt de szőke vagyok természetes elég világos is. Valahogy az embereknek nem fér össze. Na meg ő a teltebb nőket szerette. Mégis elcsavartam a fejét. Pedig annyira kilógtam az "elődeim" közül. :D Bár a te eseted is érdekes de ez elég ritka típus szerintem. :)
2015. ápr. 18. 21:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Közben rájötem valamire... hogy sz*rok én abba hogy hogy néz ki a nő.. én sem vagy Brad Pitt szóval nem kell nekem filmcsillag. Legyen Nőies... ennyi az elvárásom... ne böfögjön, legyen elegáns a társaságban legyen egy konyhatündér a konyhában és legyen egy olcso r**anc az ágyban... Akiben ebböl 2 legalább megvan na az jelentkezhet nálam :D
2015. ápr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Leszbi vagyok. Az ideálom a barnásszőke haj+kék szem, magas, vékony alkat. Én barnahaj+szem, alacsony, formás alkatú vagyok. Nemtudom miért, az ellentét vonz.

De nálam arcfüggő ki tetszik meg, meg ugye a kisugárzás, de konkrétan mindenféle lány tetszett már, szóval ennyit az ideálokról, de valamiért nagyon vonzanak a magasabb nők, haha :D

2015. ápr. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szintén leszbikus lány vagyok és pont most kezdett tetszeni egy lány, aki teljesen ellentéte az "ideálomnak". Mondjuk nem szeretem ezt a szót annyira, mert én nem igazán eszerint a típus szerint keresek, hanem többnyire rajtuk akad meg a szemem, minden tudatos próbálkozás nélkül. Barna haj, magasabb, vékonyabb alkat, telt száj, erre akire mostanában képtelen vagyok nem gondolni alacsonyabb, szőke és enyhén teltebb alkatú.

Megesik. :)

2015. ápr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!