Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 17-18 év körüli fiúk! Hol...

17-18 év körüli fiúk! Hol lehet veletek ismerkedni?

Figyelt kérdés

16 éves, Budapesti lány vagyok és a fent említett korosztállyal szeretnék ismerkedni. Tudnátok mondani olyan helyeket ahol érdemes próbálkozni?

Netes ismerkedést nem részesítem előnyben...



2015. ápr. 19. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
HÁt pedig egész nap a pöc söm verem otthon :D
2015. ápr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mcdonaldsban, a kisebb szüliznapozgatásokban Pesten!:)
2015. ápr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 2-es vagyok ***** válasza:
Hát, én Budapesti vagyok, és velem úgy lehet, hogy mondasz egy helyet, és odamegyek :) Csak, hogy ne neten keljen ;) 18/F
2015. ápr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Madartejlight válasza:
Középiskola végzős évfolyam? Odamész hogy:szia.
2015. ápr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1# sok sikert a barátnő talaláshoz. Nem irigylem a társasági életed.


2# köszi :) megy a zöld kéz.


3# kedves ajánlat de inkább érdekelne hogy adott esetben hol szólítanál meg egy lányt. :)

2015. ápr. 19. 14:42
 6/10 A kérdező kommentje:
4# a saját sulimon belül csak barátkozni szeretek, plusz tágítani szeretném az ismerettségi köröm.
2015. ápr. 19. 14:44
 7/10 anonim válasza:

Először is, nem vagyok pesti, de ez általános.

Bárhol. :D

Pl sétálsz a barátnőiddel a parkban, kutyádat sétáltatod, elmész futni, sportolsz valamit, kajálsz a mekiben, elmész egy buliba, illetve nyilván vannak különböző programok.

A lényeg, hogy legyél nyitott, vedd észre, ha érdekelnéd, lehet hogy félénk és nem mer odajönni, de ha neked bejön adj neki valamilyen jelet! Viszont ne legyél könnyen kapható. :D

2015. ápr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7 köszi, megy a zöld kéz :)

Igazából az a nagy problémám hogy még ha látom is hogy bejövök egy srácnak és rámosolygok, szemezünk, olyankor sem jönnek oda kezdeményezni, én pedig jobban szeretem ha egy fiú lép először.

2015. ápr. 19. 15:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Menj ki pihenni a Margit-szigetre! Tuti előbb utóbb odaül valaki melléd beszélgetni. A McDonald's-os ötletet nem tudom mire vélni, ki az aki ismerkedési célzattal megy a mekibe? :D Másik ötletem még, vállalj diákmunkát, esetleg menj önkénteskedni.
2015. ápr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9 Diákmunka sajnos nem fér bele az időmbe, önkénteskedés helyett pedig jelenleg az 50 órával foglalatoskodok, de igaz, amikor önkénteskedtem, sikerült megismerkednem 1-2 emberrel. A Margit sziget viszont nagyon jó ötlet, köszi. :)

Ment a zöld kéz.

2015. ápr. 19. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!