Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ki ért egyet azzal, hogy ha...

Ki ért egyet azzal, hogy ha egy pasi tényleg akar valamit a nőtől, akkor nem számít, milyen félénk, bizony lépni fog, és próbálkozni fog?

Figyelt kérdés
Ez tényleg így van, vagy vannak e zalól kivételek?
2015. ápr. 19. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ó, bőven vannak kivételek.
2015. ápr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát rám biztosan nem igaz.
2015. ápr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
A mai világban nagyon sok kivétel van erre :D
2015. ápr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem így van
2015. ápr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vannak kivételek. Nemcsak akkor, ha félénk, hanem pl. akkor is, ha tudja, hogy nincs esélye a nőnél.
2015. ápr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb utóbb mindenki elszánja magát. Bár még én se tudtam rávenni magamat a cselekvésre, de rajta vagyok...
2015. ápr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
52%

Sajnos én is azt tapasztalom, hogy egyre kevesebbszer veszik ilyesmire a bátorságot, még akkor is, ha konkrét pozitív visszajelzéseket kapnak.

Például volt, hogy láttam, hogy néz egy srác, rámosolyogtam, kicsit szemeztünk is, de nem jött odahozzám. Én pedig olyan fajta vagyok, aki szerint fontos, hogy a srác lépjen először és én bizony nem kezdeményezek, így nem is lett folytatás.


16/L

2015. ápr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Yorxun Yorxun ***** válasza:
Sajnos nem így van. Ha valaki félénk, vagy sok rossz tapasztalata volt, akkor lehet, hogy túlságosan fél a kezdeményezéstől.
2015. ápr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Már nem kezdeményezek, mert csak visszautasításokban volt részem mindig.
2015. ápr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mondanám, hogy igazad van. Nyilván, ha 99,999%-ra meg vagyunk győződve, hogy tuti biztos bejövünk a csajnak, akkor lépünk. Viszont általában ezek a jelek sokszor mintha félreértelmezhetőek lennének, sok esetben mégse jöhetünk be annyira a leányzónak, ugyanis:

- vagy pár nap múlva már másik srác társaságát élvezi,

- vagy pár hét múlva már kézen fogva sétál és smárol egy másik sráccal,

- vagy pár hónap múlva már pocakosodik az érkező gyermektől.


Kérdés, hogy vajon akkor mire kellett volna véljük a flörtölést? Szóval vannak furcsaságok! Személy szerint már nem tudom elhinni a nők jelzéseit, mert abban 100%, hogy valami furfang van. Amúgy röhögtek már ki amiatt, mert a mosolyt, a pillantásokat, tekinteteket félreértelmeztem. Kellemetlen volt és leginkább az a bosszantó ezekben a taktikázásokban, hogy sok nő szeret az érzelmekkel játszadozni, vagy csak úgy "tesztelgetni" a férfi naivitását. Elég genyó egy dolog! Ennek ellenére mégis veszem a bátorságot, ha úgy látom, érdemes, bár ez nagyon-nagyon ritkán fordul elő.

2015. ápr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!