Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy ismerkedjek össze a...

Hogy ismerkedjek össze a lánnyal, mi az ami nem lehet neki kínos?

Figyelt kérdés

Nem ismerem, nem tudom, hogy hívják, egy kis üzletben dolgozik eladóként, de mindig mellette áll közvetlen 2 kolléganője is. így elég nehéz, sosincs egyedül.

Az egy dolog h mindig kedves meg mosolyog de az ilyen helyeken az emberek alapból ilyenek. Mint a legtöbb munkahelyen muszáj. Szóval kizárt h csak rám.


Ha esetleg van itt ezen az oldalon ilyen lány aki ilyesmit dolgozik, lenne ötlete?


igen tudom biztos ciki ez a kérdés 28 évesen.

De eddig még ilyen helyen nem ismerkedtem.


2015. ápr. 20. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Kezdheted azzal, hogy mondjuk megkérdezed, milyen napja volt, aztán ha tudtok beszélgetni is egy pár szót, azt mondod, hogy örültök, hogy beszéltetek, szép napot kívánsz, és elköszönsz. Még párszor ezt megejtheted, aztán mondjuk megdícsérheted, hogy milyen szépen mosolyog mindig.

Valaki a napokban írt egy jó tippet (mondjuk ott gyorsétteremben dolgozott a lány), hogy attól függ, milyen üzletben dolgozik, kérdezgess tőle dolgokat egy adott termékről. Pl. ha egy élelmiszerboltban dolgozik, beleteszel a kosárba mondjuk egy doboz csokit, és megkérdezed, hogy ezt egy csinos lánynak viszed, szerinte ízleni fog-e neki. És ha mondjuk azt mondja, hogy igen, akkor megveszed, és megmondod, hogy szívesen nekiadod a doboz csokit, ha elhívhatod egy kávéra, sütire, fagyira, akármi.

Lehet, hogy a romantikaellenes férfiegyedek lehurrognak majd, de szerintem ez aranyos kezdés lehet.

2015. ápr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépet! kedves vagy :)
2015. ápr. 20. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!