Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mit érezhet irántam?

Szerintetek mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés
Van egy férfi akivel már pár hónapja nagyon jóba vagyunk, néha így elhülyülünk egymással, hogy "hé ne nézd már a másik csajt / pasit, az enyém vagy" meg stb.. de poénból. :) Viszont múltkor egy szórakozóhelyen mással táncoltam, hihetetlenül feszült lett. Aztán még fel is hozta a témát, hogy "nem mindegy? neked úgyis van más" :S Meg nagyon sokszor néz és figyel rám. Viszont néha túl lekezelő, néha meg aranyos. Ezt nem tudom hova tenni. Van köztünk egyébként 15 év. én 20 ő 35
2015. ápr. 21. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Dedó 2
2015. ápr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen valóban gyerekes viselkedés, de örülnék ha ettől eltekintve válaszolnál, hogy érez-e valamit irántam, vagy csak szimplán afféle birtoklási vágy.
2015. ápr. 21. 15:17
 3/9 anonim válasza:
Szerintem kérdezd meg. Nem hiszem hogy jobban leszel ha csak találgatni segítünk neked
2015. ápr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szerinted? 20 éves nő létedre elég vak vagy...szerinted egy 35 éves férfi csak úgy haverkodna egy fiatal lánnyal? Ne legyél már sötét.

20/L

2015. ápr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyszer meg is csókolt. Azóta viszont nem csókolóztunk.. Nem engedi. Arra hivatkozik hogy "nem akar még nagyobb bajt mint ami most van"
2015. ápr. 21. 15:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Talán nős vagy van barátnője?
2015. ápr. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nincs senkije. Ebben 100%ig biztos vagyok!!
2015. ápr. 21. 15:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor hol a baj? Nem mintha kevés lenne 15 év differencia de gondolom nem házasodni akartok.
2015. ápr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem beléd van zúgva, de vmi miatt nem akar veled összejönni. Nem tudom, esetleg kérdezz rá miért lenne "baj", hátha elárulja...
2015. ápr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!