Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Normális fiúk-pasik? Min13-max...

Normális fiúk-pasik? Min13-max24 és ne pesti hanem esetleg borsod megyei?

Figyelt kérdés
Én tényleg érettebb vagyok koromnál mielőtt ebbe valaki belekötne kora érett vagyok szóval nem valami jó :/ de egy normális fiút nem találok vagy foglalt vagy meleg vagy nem normális....engem komolyan nem érdekel a külső! elég ha a belső megvan ami tetszik és önmaga nem megy mások után csak mert az "menő"... és az is jó lenne ha ő elfogadná az én furcsa tulajdonságaim meglepő lehet de eléggé perverz a természetem de csak szóban mert még szűz vagyok viszont tettben is az lennék szerintem oké nyilván szokatlan lenne de utána már nem... és oké ezt most leírom de nem feltétlenül szexet akarok arra már kaptam pár ajánlatot... nem zavar ha van valami fétise, csak legyen hozzám! őszinte senki sem hibátlan, és én komolyan leszarom a külsőt hisz az mit ér ha a belső rossz? nekem nincs olyan hogy "ideál" szóval ettől nem érdemes félni.. elég sok problémám van de nem cigizek igaz volt olyan időszak,van egy tetoválásom amit nem bántam meg! és számomra fontos, szeretem a komoly könyveket a szép irodalmat főleg, nem a mostani sablon sztorikat.. simán megcsinálom a pasi munkákat is, nem nagyon van olyan amitől undorodnék, szeretek nagyon túrázni és a kirándulásokat szeretem nagyon, a színházat is imádom, jó a mozit is de azt kevésbé, rockot hallgatok főleg de mást is mert hangulat és kedv függő, konditerembe járok mert szeretem, tudok főzni nem kell hozzá sok ész, szeretek viccelődni, sokat beszélek, néha ügyetlen vagyok, van szemüvegem de nem mindig hordom csak távolra nem látok akkor:D, nem tudok hazudni:/ ez néha jó néha rossz, és féltékeny típus vagyok de nem ilyen hisztis liba hanem pl a csaj előtt lesmárolnám a barátom vagy ilyesmi, sosem hisztizek minek? ha ezek alapján valakinek szimpi vagyok írhat ^^ nem vagyok nagy fbos inkább viber:) ja és a külsőt is kihagytam hát világos barna szemem van,hajam ilyen szőkés-barna,kezemen egy írás ugye tetoválás, edzeni járok de nem vagyok valami bikini modell tekintve hogy 160.cm vagyok és ilyen hát nem tudom valaki szerint van mit fogni van aki azt mondja husi hát ki mit:D nagy mellem van tudom hogy ezt nem annyira kedvelik, a fenekem meg nem nagy..baromi logikus:DD a hasam nem nagy, a combom kicsit husis de a vádlim inkább izmos, nem régóta edzek de szeretem szóval később valószínű változok..de én most szeretnék barátot..mert most is csak a dugásra hajt a legtöbb akkor meg még inkább...korom nem írtam mert nem hiszem hogy lényeges, képet meg max küldök ha valaki kíváncsi...
2015. ápr. 21. 16:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valami olvasónaplót plíz, mert ez így most nagyon hosszú nekem... xD
2015. ápr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ennyi írást nem szívesen olvas el senki.

Sokkal rövidebben kellene írnod, csak a lényeget - a többi majd később úgyis kiderül.


Ja, és kép. Anélkül egy fiú tanácstalan, akármennyit is beszélsz.

2015. ápr. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ez komolyan nem is sok :P de ha valami perverz sztori lenne akkor az olvasás is menne...-_-
2015. ápr. 21. 16:14
 4/11 anonim ***** válasza:

Csak az nem derült ki, hogy hány éves vagy... :D

Amúgy pesti vagyok, de gondoltam szólok.

2015. ápr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nos. Elolvastam, és csak annyi fogalmazódott meg bennem, hogy valószínűleg ez a kérdés a leghosszabb ember alkotta mondat. Valaha.
2015. ápr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nesze napló: :D

- külső: világos barna szem, szőkés-barna haj, kezén tetoválás, 160 centi, husis, nagy melle van, nem nagy a feneke, hasa nem nagy, combja husis, vádlija izmos

- képet akkor küld ha kíváncsi valaki

- érettnek mondja magát

- nem talál normális fiút akit igen az foglalt vagy meleg

- komolyan nem érdekli a külső

- nem menő manót keres

- a fiúnak el kell fogadnia a furcsa tulajdonságait

- szűz és eléggé perverz a kislány

- legyen a fiú őszinte

- nincs direkt ideálja

- dohányzott, de már nem szív

- van egy tetoválása amit nem bánt meg

- szereti a szépirodalmat, nem a mostani sablon sztorikat

- simán megcsinálja a pasi munkát

- szeret túrázni, kirándulni, színházakat is imádja, jó mozit is, de azt kevésbé

- rockot hallgat

- konditerembe jár

- tud főzni

- sokat beszél

- néha ügyetlen

- szemüveges, de nem mindig hordja

- nem tud hazudni

- féltékeny, de nem hisztis

- fb helyett inkább vibert használna beszélgetésre

2015. ápr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6: Sok a szabadidőd?:D
2015. ápr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#6 Isten vagy, köszi. :D


Akkor küldhetsz képet kérdező, kíváncsi vagyok. :D

2015. ápr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?!
2015. ápr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
# 6 a listás srác :D :D :D végre jóra használja a szuperképességét!
2015. ápr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!