Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Már 3 éve egyedül álló vagyok...

Már 3 éve egyedül álló vagyok azóta még egy randim sem volt szerintetek mit kéne tennem? 24/F

Figyelt kérdés
A munka sok időt elvesz a napjaimból, nem érzem, hogy jelenleg egy teljes értékű kapcsolatra vágynék viszont biológiai szükségleteim lennének... előző kapcsolatom 5évig tartott azóta semmi sem volt, csitrikre nem vinne rá a lélek, hogy csináljak velük bármit is valami buliban, ennyi miatt nem szeretnék senkit sem átvágni és kihasználni, közös megegyezésű "szex kapcsolatra" pedig valószínűleg nem pont engem választanának a lányok szerintetek mit tehetnék ilyen helyzetben ?

2015. ápr. 22. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
ha dolgozol, pénzed is van, ha pénzed van mehetsz kurw@hoz.
2015. ápr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ha a csitri nem játszik az örömlány mégúgysem :D
2015. ápr. 22. 15:08
 3/10 anonim ***** válasza:
Pénzel fizetsz a szexért, ami sajnos nem a legjobb megoldás ha te is új számítógépre gyűjtessz, hogy elfuttathasd a GTA 5-öt. :D
2015. ápr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
HOva valosi v kedves kerdezo?
2015. ápr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ó, meg van a megoldás, az utolsó vezetett rá :D gyünts pénzt, vegyél egy gépet amin elfut GTA V, keress egy lányt akién nem, de szeretne vele játszani, hívd át, játszik vele pár orát, és oéyan hálás lesz érte hogy szexel veled (de ez persze csak akkor működik ha minden grafiki beállitás maxon van, mert különben hazamegy, és megveszi konzolra) :D
2015. ápr. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Adom az utolsot 👌
2015. ápr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Debreceni vagyok, A GTAV pedig simán fut csak egy vga-t kellett újítani srácok... :D
2015. ápr. 22. 15:48
 8/10 A kérdező kommentje:
miért lényeges információ az, hogy hol élek ? :D
2015. ápr. 22. 16:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Na nezdmeg valakinek jo gepe van
2015. ápr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na most ha nem teljes kapcsolat kell, és nem is egykalandos csitri, akkor micsoda? Leginkább ez a két elhetőség van. Ha társ kellene, akkor az első, ha szükségletkielégítés akkor a második.
2015. ápr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!