Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tehetek ha valaki belsoleg...

Mit tehetek ha valaki belsoleg tetszik es szimpatikus, kulsoleg viszont nem az esetem? Vtatok mar igy?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 22. 16:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

ha nem szépíti meg a belső tulajdonságai akkor "friend zone"

amíg bírja a srác :D de azért jobb ha közlöd vele, hogy soha a büdös életben nem fogsz össze jönni vele ne pocsékoljon rád több időt

2015. ápr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ídővel úgy is meg akarod majd baszni, még ha nem is tetszik amit látsz.
2015. ápr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Igen voltam, nem is egyszer.


Hajlok rá, hogy mindegy mi van, választanod kell a két dolog közül vagy jól néz ki és a személyisége egy nulla, vagy tök jó, de közbe ronda. Vagy mindkettőből közepes-közepes. Én ezt szoktam választani, de ez sem igazán jött be.

2015. ápr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem. Ha valakihez lelkileg vonzódtam, ahhoz fizikailag is. Akihez lelkileg nem, ahhoz előbb-utóbb már fizikailag sem.

Persze ha nem lelki vonzódásról van szó esetleg, hanem csak arról, hogy "de hát olyan rendes", olyan már volt, mert hát vonzalom nélkül nem megy.

2015. ápr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

Te fiú vagy vagy lány...?

Én voltam így. Egyik legjobb barátom volt. Nagyon jól elvoltunk, minden szuper jól passzolt, csak külsőleg nagyon nem jött be. Egy kapcsolatot el sem tudtam volna vele képzelni. Mert akárki akármit mond, a külső igenis fontos. Mert ha nem tetszik, sőt csúnyának találod, akkor hogy szexelsz vele?... (Jó, fiúknál lehet, hogy ez működik... ). Mi barátok maradtunk, bár ő belém szeretett, de elfogadta, hogy nem lesz semmi. Költözés miatt szakadt meg a kapcsolatunk. 300 km.


24 N

2015. ápr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
18l
2015. ápr. 22. 16:50
 7/16 anonim ***** válasza:
A 3.-al értek egyet, eddig kb. 2 olyan férfival hozott össze a sors, aki kívűl belül tetszett.
2015. ápr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Persze..

Itt történtek..belsőre sokaknak bejöttem, de amint megláttak, leléptek..

2015. ápr. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is fontos a kulso mert abbol fakad a szexualis vonzalom
2015. ápr. 22. 16:51
 10/16 anonim ***** válasza:
Barát zóna. Ha nem tetszik a külseje, akkor undorodnál előbb utóbb lefeküdni vele
2015. ápr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!