Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Úgy sacc-per-kábé 25-27...

Úgy sacc-per-kábé 25-27 évesen automatikus kasza az ismerkedés, ha az ember egyszerre szeretne normális és szép embert magának?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, hogy ebben a korosztályban már nemigen vannak "szabadon" olyanok akik egyszerre szépek és normálisak is - általába' vagy egyik vagy másik van.


26 évesen szabadon sajnos azok maradnak akik vagy olyan szépek, mint a putri padlója buli után, vagy az van, hogy a személyiségük nagyjából rossz vagy "még jobb", nagyon rossz. (agresszió, remetelét, badass mentalitás, bizarr "akward" viselkedés, elmebeteg rokonoktól függés, kiskori traumák igazából a sor örökké folytatható. El tudjátok képzelni. Na pont olyan. Lényeg, hogy rossz)


Aki mégis szabad ilyen korba, annál is egész hadseregnyi ember próbálkozik (csajoknál főleg!) szóval nagyon kemény gyereknek kell lenni, hogy ezt is kibírd.


Még tetézi a bajt, hogy aki mégis falszabadul és nincs nála primitív hajbókolók serege, annál is az lesz, hogy majd végig kell hallgatni a heroikus dicshimnuszokat az exéről (mármint, hogy mennyire király volt, hozzám képest) vagy még rosszabb nyíltan utálja és folyamatosan Ex Emilről szól minden. Főleg rossz, hogy bármikor jöhet ez a farokarc és kb seperc alatt beüt a krach.


Szóval: Ebben a korban már be kell érni azzal "ami maradt"? Jobb híján? Választani, hogy "na akó mostan szíp legyen vagy normális?" Mert akinél mindkettő megvolt azok már úgyis elkeltek... Marad a plebsz.


És mint ilyen, jobban megéri felcsapni badass alaknak aztán, nem is gondolkodni többen, mint egy sima dugás vagy egyéb "bohóckodások" és ha épp jólesik kihasználni őket, majd ha már nem kellenek, akkor "lehet takarodni"?


Mer' ez így gáz, hogy most akkor vagy van az 1.hogy tökre bejön külsőre, rágerjedek, de kb a tizdik mondata után kedvem lenne lefejezni egy lángoló pallossal, vagy az va hogy tök jó barátság minden... De nem tetszik kicsit se. Az meg úgy nem fog működni ahogy tudom.


Úgyhogy summa summarum: Na mi van ilyenkor? Én évek óta nem láttam olyat aki egyszerre lett volna normális és szép is. Vagy ha mégi tuti volt csávója akiről unalmas és túlzó dicshimnuszokat kellett végighallgatni, amire legszívesebben azt reagáltam volna, hogy "hogy gyújtanám rá a lakást". Pedig én még nem is vagyok 25, drága barátaim, kedves elvtársaim, dicső nemzettestvéreim, árány dezsvíreim, tisztelt hölgyeim és uraim.



2015. ápr. 22. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindenki azt kapja, amit megerdemel. :)
2015. ápr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
"Úgy sacc-per-kábé 25-27 évesen automatikus kasza az ismerkedés..." Beletört a forditoprogram bicskája! (De szép képzavar!!!!)
2015. ápr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1


Kedves barátom, csak azért mert anno 18 évesen elcsesztem (sőt sajnos inkább 15 évesen, mert kívül-belül JÓ embereket már akkoriban elkapkodják, a legtöbb mostmár évtizedes kapcsolatban van lassan) akkor már ennyi? Ön vesztett? Játék vége?

2015. ápr. 22. 18:53
 4/10 A kérdező kommentje:

#2


Ezt most nem igazán értem... Mire értetted ezt?

2015. ápr. 22. 18:54
 5/10 anonim válasza:
Az tény, hogy "idősebben" nehezebb az ismerkedés, de talán nem ilyen mértékben.
2015. ápr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Szerintem csak sötéten látod a helyzetet, meg egy kicsit válogatós vagy. Emberek ma még 50 évesen is találnak új párt. Hogy lenne 25 évesen vége az életnek?

Nem hiszem el, hogy minden szingli huszonéves lány vagy ronda vagy hülye. Nyilván nehéz jó párkapcsolatot találni, de így nehezen fog menni.

2015. ápr. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6


Hát, ezt nem tudom de az tuti hogy akárhányszor dumálok egy olyannal aki szép, értelmes és normális is egyben annak hárommilliárd százalék, hogy van barátja... Utóbbi időben előre rá merném tenni a bölcsek kövét... És sajnos igaz is.



Utóirat:


Olyan akinek gyereke van, nálam nem játszik. Mindegy milyen szép meg értelmes meg normális... Mert én az előző "nagy kanjai" zabi gyerekeit nem fogom persztrálgatni, mint valami lúzer aki pont ennyire jó... Egy gagyi apafigura akinek van elég pénze, hogy a más által nemzett gyerekeket felnevelje. Így ilyen 40 év felett tuti halál van, ebben a témában, mert én ezen nem fogok változtatni. Nem nevelem más gyerekeit soha, ahogy sajátot SE szeretnék... Úgyogy rettegek, hogy 30 után minden nő ezzel fog piszkálni, én meg kénytelen leszek kirakni őket.

2015. ápr. 22. 19:39
 8/10 anonim ***** válasza:
evolúció! akinek ki kell választódni az ki fog... nehéz? az! senki nem mondja, hogy könnyű, de a könnyű dolgok általában súlytalanok és értéktelenek. ha vannak igényeid akkor nőj fel hozzájuk. amúgy bizonyos mértékben egyet kell, hogy értsek bár azért tévedsz. ha 25-27 éves vagy akkor nálad 6-7 évvel fiatalabb csajokkal kell próbálkozni! egy veled egykorú csinos és értelmes nő már régen egy 35 éves sikeres ember oldalán van és ahogy írtad már ritkán szabadul csak fel egy-két darab, azok pedig jó esetben kukacosak is. most rá kell nyomulj a fiatal csajokra, persze kompromisszumokkal. aztán amikor már minden téren befutottál akkor lehet menni nagyobb vadra is. ha én olyan 25-26 éves lánnyal találkozom aki szép, értelmes, de még kedves is és van némi egyénisége és izgalmas akkor tutira eljegyezte már egy 35 év körüli férfi akinek "mindene" megvan. a nők korábban érnek és az igazá
2015. ápr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
.. igazán jó darabokra már korán lecsapnak. 30 év fölött ha egyedülálló nőt látsz annak tuti gyári hibája van.
2015. ápr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Aki ilyen targyakkent kezeli a noket, az ne is szamitson arra, hogy tartos kapcsolata lesz egy rendes lannyal.

Persze, barkit el lehet hoditani, de hosszutavon minden lanynak szemet szur, ha nem veszed oket emberszamba, es inkabb tovabb allnak.

2015. ápr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!