Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Eszrevettem, hogy bejovok egy...

Eszrevettem, hogy bejovok egy fiunak, de azthiszem, ez nem kolcsonos. Lanyok, hogy tudassam vele? Milyen jelekkel? Vagy esetleg hahyjam meg, hatha kialakul vmi?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 22. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok de volt már olyan, hogy örültem volna ha kialakult volna valami. Amúgy is egyirányúan kezdődik az egész. Ha picit tetszik, akkor ismerd meg belülről, lehet aztán valami meg ott fog megfogni. Szóval ne külsőről ítélj meg senkit se, de tényleg. Jó legyen ápolt stb de nem tehet róla ha pld nem kék a szeme stb. 22F
2015. ápr. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha békén hagy és nem tudatja veled, bunkó dolog elzavarni. Ha meg megmondja és közömbös számodra, akkor finoman és nem bunkón tessék visszautasítani. Egy másik ember érzéseiről beszélünk.
2015. ápr. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 MertÉnMegmondtom válasza:

Nehogy hagyd mert nem fog kialakulni semmi! Voltam ilyen helyzetben, méghozzá tegnap vetettem véget a dolognak. Tudtam nagyon jól azt amit most te de mivel nekem nem szólt egy szót sem majdnem egy évig magam mellett tartottam, mert én úgy gondoltam ennek ellenére nagyon jó barátok lettünk. De nem. Csak fájdalmat okoztam neki noha én nem azért nem küldtem el, mert azt vártam, hogy kialakuljon valami, hanem azt hogy lankadjon a figyelme felém ilyen téren. Tehát tegnap eljutottam oda hogy elküldtem.

Szóval tanulj a hibámból és beszélj vele mielőtt rosszul jönnétek ki mindketten a dologból, mert hidd el neked is szar lesz és neki is.

21/L

2015. ápr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!