Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes vok egy fiúba....

Szerelmes vok egy fiúba. Honnan tudom hogy szeret-e engem?

Figyelt kérdés

A sztori a következő:

Beleszerrettem egy fiúba de a legjobb barátnőm is. Ők összejöttek és én nem mondhattam semmit. Aztán a fiú n beszélt velem jó 3.hétig. Amikor szakítottak a fiú megint szóba állt velem. (Miközben ők jártak nekem tetszett a fiú haverja. Ő ezt tudta. De közben őt szerettem.) Nem Tudom mit tegyek. Elmondjam neki? (A fiú haverhát utálom de félek ezt elmondani neki nehogy a fiú megsértődjön) Kérlek segítsetek nem udom szeret-e. Mit tegyek? Honnan tudom hogy szeret??????



2015. ápr. 24. 15:06
 1/4 A kérdező kommentje:
U.i.:13/L
2015. ápr. 24. 15:09
 2/4 anonim ***** válasza:
Figyeld a gesztusait. Ha sokat néz rád, vagy szívesen van veled, akkor egyértelmű. De ha ezt nem kapod meg, ne aggódj, sok fiú szégyellős. Beszélgess vele kedvesen, nézz sokat rá. Ha elérkezettnek látod az időt, mondd el neki nyugodtan. :D
2015. ápr. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi az ediggi válaszokat ;)
2015. ápr. 24. 15:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Remélem ezt a választ is kitörölteted ;) Gyere össze vele,legalábbis próbáld meg,aztán próba csresznye
2015. ápr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!