Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért pattintanak le még a...

Miért pattintanak le még a testük végett csúnyácska kategóriába sorolt duci lányok akiknek az arca szép, csak ducik?

Figyelt kérdés
Már nem értem,régen a duci lányok egy kedves szóért elolvadtak,most meg mindenki max barátkozni,vagy beszélgetni vagy le sem szarják az embert,miért van ez.Önbizalmam egyenlő lassan a nullával,egy ismerősöm azt mondta simán fel tudnék szedni egy bomba csajt is csak azt hiszem nekem az úgy sem jön össze,vagyis kishitű vagyok,ráadásul helyes srác is vagyok,de még sem sikerül semmi sem,nem vágynék én bomba csajra csak egy telt vagy duci lányra akinek nekem tetszik az arca mert az az elsődleges nálam.
2015. ápr. 26. 00:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ha te is duci vagy, akkor azért, mert azt hiszik találnak nálad vékonyabb pasit..
2015. ápr. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
61%
Bizony, kishitű vagy. Én önbizalmat akarok érezni magam mellett, határozottságot, férfiasságot, erőt, magabiztosságot, nem az ellenkezőjét.
2015. ápr. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy több 18-19-nél akkor próbálkozz nálam:DD

#Teltdenemkövér15 éves lány

Amúgy szerintem azért mert már tele van minden ezzel a *szép vagy úgy ahogy vagy* *ne törődj azzal mások mit mondanak* *te így vagy tökéletes* * üllj egész nap, egyél amit akarsz és ne mozogj semmit* és még sorolhatnám oldalakkal hogy lassan már a csapból is ez folyik........és hát ez megemeli az ömbizalmulat, ergo magasabbra teszik a lécet pasiügyben..szerintem.

2015. ápr. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

ma 00:29


Nem vagyok duci

2015. ápr. 26. 00:45
 5/23 A kérdező kommentje:

ma 00:35


És hogy akarsz önbizalmat határozottságot érezni magad mellett mikor tönkre teszitek a férfiakat.Igények azok vannak,de viszonzás nulla.

2015. ápr. 26. 00:46
 6/23 A kérdező kommentje:

ma 00:41


Sajna kicsit több vagyok.

2015. ápr. 26. 00:46
 7/23 A kérdező kommentje:

ma 00:41


Na meg ugye sok férfi a legyet is reptében és ilyen téren is kapósak lettek.

2015. ápr. 26. 01:10
 8/23 anonim ***** válasza:
Az önbizalomhiány a probléma. Már bocs, de egy nyavalygós pasi a kutyának se kell. Nem jellemző, hogy a lányok arra vágynának, hogy nekik kelljen megvédeni a pasijukat, mert az mindig csak siránkozik.
2015. ápr. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Mert a sok reklám miatt (úgy vagy jó, ahogy vagy - meg: ha szeret, úgyis elfogad) ők is a szőke herceget várják, fehér lovon.
2015. ápr. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudom hány éves nőknél próbálkozol, de az én nő ismerőseim között sokan vannak, akik nem kicsi elhízás mellett deklaráltan a sportos, magas, jóképű pasikra buknak, és bizony a pasiban elvárás náluk, hogy a férfi teste és arca is vonzó legyen.


Ez persze általában azt eredményezi, hogy egy részük évek óta várja a tökéletes pasi feltűnését, de ebben ki is merül a szexuális/párkapcsolati életük, egy másik részük pedig le-lefekszik ilyen pasikkal, akik általában ennyivel be is érik, a csaj meg kajtat a következő után.

2015. ápr. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!