Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Míért csinálja ezt, mit érez...

Míért csinálja ezt, mit érez irántam?

Figyelt kérdés
Van egy kedvenc szórakozóhelyem, ahová minden hétvégén lejárok, egyik alkalommal volt lent egy társaság, köztük is egy srác akin azonnal megakadt a tekintetem. Elkezdtünk flörtölni, de nem vettem valami komolyan, lesz ami lesz alapon. Csak aztán egyre nehezebb volt nem rá gondolni, totál belezugtam és folyamatosan lejártam én is és ő is. Állandóan nézett és mosolygott, persze én is dettó, de észrevettem hogy folyamatosan rólam beszél a haverjának. Már az is leesett, hogy valószínűleg félénk. Ezzel eddig nem is volt probléma, gondoltam majd szép lassan összeismerkedünk. Csaképp megjelent egy ismerősöm, akinek bejöttem, nem is kicsit, de erről nem tudtam, ő megtudta hogy nekem bejön az a srác és odament hozzájuk, bosszúbol totál szétoltott nekik meg elmondta aztis hogy nekem tetszik a srác stb. totál égő volt az egész társaság furcsán nézett rám, de ennek fényébe a "haverom" akinek bejöttem, szó szerint lerángatta hozzám a srácot h beszéljen velem. A srác bevágta hogy nem jövök be neki mert neki más tetszik de sajnálja azért hogy nem ismer. Nagyon sajnáltam a srácot mert amugy láttam hogy ellenkezik meg nem akar odajönni de a "kedves barátom" közölte vele h márpedig lemész és megmondod neki. Ezt konkrétan végig néztem és halottam mert előttük ültünk. Ezek után viszont a srác folyamatosan néz és mosolyog, mindig figyel a szeme sarkából, néha csipkelődik ami kimondottan rám irányul, de nem durván, inkább kedvesen, sokszor probál a közelemben helyet találni, sőt egyszer volt hogy oda is jött hozzám mintha akarna valamit én megbpróbáltam vele szóba elegyedni de összevissza beszélt annyira zavarba volt. Többször próbáltam már én is szóba elegyedni vele de annyira zavarba van, hogy szinte reszket vagy nem is tudom. Közbemeg vigyorog. Én lépnék felé normálisabban is de sajnos ezután a fura visszautasítás után nem megy. Akárhogy próbálom, ráadásul mindíg sokan vannak, félek a többek reakciójától is. Egyszer ráköszöntem a srácra és ilyen tök vidáman visszaköszönt mintha már várta volna hogy ráköszönjek. Nem tudok rajta ki igazodni. Érzem hogy próbálkozik, de nem értem míért, ha egyszer visszautasított. 20 éves amugy, én pár évvel idősebb. Szal alapból elég ciki ez a dedós viselkedés de komolyan nem tudok mit kezdeni ezzel. Sajnos egyre erősebben érzek iránta és egyértelműen nem vagyok neki én sem közömbös. Csak nem értem az ellentétes viselkedését, hogy ha pár hete elvileg nem jöttem be neki, akkor most míért csinálja ezt ráadásul egyre feltűnöbben. Egyébként nem az a pasi típus aki nagy nőfaló. Iszonyu félős, és meg merem kockáztatni h elképzelhető h még nemigazán volt neki komolyabb bnője. De persze sose tudni. Találkoztatok már hasonlóval?
2015. ápr. 26. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Jót érez
2015. ápr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ez igen.
2015. ápr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!