Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy kell ismerkedni 3x...

Hogy kell ismerkedni 3x környékén (mert már nem értem)?

Figyelt kérdés

Én esetem hogy, világos legyen:

- 31 éves

- főiskolát végeztem, tehát még azt, se lehet mondani, hogy a kapa kilóg a számból.

- 170cm/66kg (enyhén kisportolt alkat)

- közvetlen vagyok és diplomatikus egyben.

- Szívesen bratyiznak velem.


Leginkább a hölgyek részéről ezt a flegma, nagyképű viselkedést nem értem. Nincsenek komplexusaim (leginkább alfaként vagy bétaként viselkedek társaságban). Nincsenek lelki(pl.: szorongás, stb.). Nincsenek testi betegségeim (pl.: allergia, cukor, szív, túlsúly, stb.).

Sose a "topp modellek" között halászgatok, hanem az "átlagos" mindennapi alkatú nőknél próbálkozok. Aki, vissza húzódóbb ott az a baj, aki pedig kicsapongóbb ott az a baj.

A kettő közöttit hol lehet keresni? Vagy már azok a foglaltak?



2015. ápr. 27. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Társkereső oldalakon próbálkozol vagy élőben? Én november óta társkeresőzök, de nem sok sikerrel. Nem mondom hogy micsoda jó pasi vagyok, de szerintem egy erős átlagban benne vagyok én is, mégis levegőnek néznek, alig van néhány aki válaszra méltat.


24F

2015. ápr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Interferencia ***** válasza:
Milyen korú hölgyekkel ismerkedsz?
2015. ápr. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
alfák nem írogatnak ide kérdéseket, de még a béták sem. van neked problémád csak lehet még te se látod..
2015. ápr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Társkereső oldalakat próbálok és én is úgy érzem mintha ott levegő lennék.

22-23 év alatt nem is próbálkozok ott.

Alfák-nak is lehetnek ilyen kérdései.

Vagy neked 3-as az alfa az aki, rálép a hölgy cipőjére, megfejeli és röhög mikor hátra esik?

2015. ápr. 27. 18:12
 5/5 anonim ***** válasza:
az alfa az aki 165cm-esen, pattanásokkal a képén is összeszedi a csajt az utcán, mert olyan stílusa, kiállása, személyisége van. Ha neked ez menne, akkor nem ide írogatnál nagy eséllyel, max trollkodás miatt. (3as voltam)
2015. ápr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!