Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nők/lányok! Van itt olyan,...

Nők/lányok! Van itt olyan, aki szívesen ismerkedne/randizna egy debreceni férfival? 22/F

Figyelt kérdés

Szeretek sportolni, szeretem az értelmes emberek társaságát.

Többi privátban. :)



2015. ápr. 27. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát többet is írhattál volna magadról...

Így nem vagy érdekes

Ha valaki ír magáról,az már rögtön érdekessé válik mások számára,jó dolog ha valaki nyitott

Én ezt nem igazán látom rajtad...ezért nem köszi

21/L

2015. máj. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szívesen írtam volna magamról többet is, de az egy idő után csak felesleges szövegelés.

Na jó, itt van még pár infó:

Egyetemista vagyok. Szeretek biciklizni, kondizok. Szeretem az állatokat. Barátaim kedves, őszinte, megbízható embernek ismernek, viszont nem keresek mindenféle nőt. Elegem bab a műkörmös plázacicákból, az elkényeztetett nagyképű libákból, az olyanokról, akik csak egyszóval válaszolnak, és a butuska semmihez sem értő lánykákból.

Ha ezek alapján magadra ismertél, akkor valószínűleg én sem akarlak megismerni. Ha nem, akkor írhatsz.

Ja, és többi privátban. :P

2015. máj. 9. 10:13
 3/3 A kérdező kommentje:
A mobilról írás hátránya, az idegesítő automata javító.
2015. máj. 9. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!