Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol lehet a legkönnyebben...

Hol lehet a legkönnyebben ismerkedni nőkkel? Nincs tapasztalatom. Mit kell mondani? Félek hogy csak be égnék.

Figyelt kérdés
2015. ápr. 27. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
benzinkúton. de komolyan.
2015. ápr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Iskola? Munkahely? Baráti kör? Lány rokonaid barátnői? stb.

Ne úgy állj neki, hogy húú most becsajozol, csak lazán beszélgess, és érezd jól magad, ezzel nem lehet beégni.:)

Vagy járj el valamilyen sportra, ahol lányok is vannak!

L/16

2015. ápr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy nem tudok oda menni egy nőhöz!Nem tudom mit kéne mondani.Eddig kétszer próbálkoztam.Nem tudtam kezelni a helyzetet.
2015. ápr. 27. 18:41
 4/8 anonim ***** válasza:

benziknút:

-telitölthetem?

közben kacsints.

2015. ápr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hülyeségekkel nem megyek semire
2015. ápr. 27. 18:47
 6/8 anonim válasza:

Előző előtti válaszoló vagyok:D

Szoktál bulizni járni? Alkoholfogyasztás után feloldódik az ember.:)

Nem tudom hány éves vagy, diákkorodban nem voltak/vannak lány barátaid/haverjaid?

Attól mert lány valaki, nem kell semmiféle különös megszólítás.:)

2015. ápr. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

azzal se, ha itt mondogatják neked..

egy régi tanárom mondta, hogy ő pl bement hotelekbe és beszélgetett a személyzettel, mert azok kötelesek válaszolni, így egy kis rutint szerzett és egy kicsit jobban megnyílt, több önbizalma lett. E

2015. ápr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy tuti tippet adok amivel nem csak nőt de előnyt is szerezhetsz ;) Én nemrég kezdetm el táncolni és nagyon sok nő jár akik hamar megkedveltek és még táncolni is megtanulok ami nagy előny ;) jaa és jól is érzem magamat közben , folyamatosan csapnak le rám amikor tánc van :D
2015. ápr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!