Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, milyen jelei vannak,...

Lányok, milyen jelei vannak, ha zavarban vagytok egy fiú közelében?

Figyelt kérdés

Mit szoktatok olyankor csinálni,hogy viselkedtek?Örülnék,ha leírnátok,milyen tüneteket produkáltok.

Szerelmesek is vagytok abba a fiúba,aki előtt zavarban vagytok?



2015. ápr. 28. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kerülöm a kitartó szemkontaktust. SOkszor nem tudok semmi frappánsat mondani a közelében, vagy hülyeségeket reagálok arra, amit mond.
2015. ápr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Rá sem nézek, nem szólok hozzá és igyekszem minél gyorsabban elmenekülni, ha ő megjelenik.
2015. ápr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Távolságtartó leszek, kerülöm a jelenlétét, kipirosodom, szaporábban ver a szívem, kicsit furcsán, természetellenesen kezdek viselkedni, irtó gáz és mindig ezzel szúrtam el. Mikor alig vagyok magamnál, mégis hogy kéne viselkednem, flörtölnöm?


Forever alone.

2015. ápr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon ritka,de ha mégis : heves szívdobogás,és kicsit jobban hadarok a nyugtalanság miatt.
2015. ápr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.


Ha ismerem és tegyük fel kettesben vagyunk, beszélgetünk:


Sokan képtelenek tartani a szemkontaktust, nekem simán meg, 1 órán keresztül is gond nélkül a szemébe nézek, hiába odavagyok a srácért. Koncentrálni nehezebben tudok. Ha pl. magyaráz valamit, úgy csinálok, mint aki érti és persze figyelek ezerrel. Na jó, ha olyasmiről van szó, hogy alkossak véleményt valamiről stb, az más. :) Kissé szétszórt vagyok fejben. Van, hogy sikerül 'összekaparni' magam, van, hogy kevésbé. Kicsit karótnyelt vagyok, ezt gondolom a zavartság okozza. Nem járok fel s alá, inkább csak állok egy helyben és figyelni próbálok. Aztán néha jön egy kis néma csönd, nézünk, mosolygunk egymásra csak. Meg muvel a srác nézeget jobbra balra, én is. Követem a pillantását. Kissé rémült nyuszinak tűnik az ember, de ez jó, csak nem mindig sikerül leplezni. :)


Fejben semmi, a szívem kalimpál, a gyomron reszket. Még jó, hogy nehéz koncentrálni. :D

2015. ápr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
71%
És fiúk nektek milyen jelei vannak ha zavarban vagytok egy lány előtt?:-D
2015. ápr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
próbálok koncentrálni arra, amit mond, de igazából nagyon izgulok és nem nagyon vagyok képben. Próbálok értelmes mondatokat kinyögni, de mivel amúgy is néha kicsit pösze vagyok az ilyen szituációk még inkább kijön. Nagyon kellemetlen, persze mosolygok meg a szemkontaktust végig tartom, hisz végre a szemébe nézhetek :)
2015. ápr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Nagyon ciki,de ha meglátom a lehető legmesszebb megyek tőle,elkerülöm és nem szólok hozzá.Tudom rémes,de nagyon félénk vagyok.Erre ő azt hiszi,hogy nem is szeretem és megharagszik rám.

Aloone😔

2015. ápr. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
# 8: Akkor mondd meg neki, hogy szereted!
2015. ápr. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Nem mindig vagyok szerelmes abba a fiúba aki előtt zavarban vagyok.


Én ilyenkor alig birok megszólalni és egy csomó hülyeséget mondok és folyamatosan nevetek.

2015. máj. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!