Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehet egy fiúnak finoman...

Hogy lehet egy fiúnak finoman utalni rá, hogy bejön nekem, anélkül, hogy konkrétan elmondanám?

Figyelt kérdés

Mivel nagyon ritkán látom a suliban, elsősorban facebookon gondoltam írni valami kétértelműt...


20/L


2015. ápr. 28. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok híve az utalgatós, jeleket adó, célozgatós dolgoknak, mert sok esetben teljesen félreérthetőek, vagy lehet, hogy közel nem azt érti alatta amire te épp gondolsz vagy szándékoztál vele kifejezni, a tudtára adni.

Én a kimondott, nyíltan felvállalt dolgok híve vagyok, egyszerűen, finoman, de egyértelműen hozd a tudtára hogy te mire gondolsz, így sokkal hamarabb kiderül minden. Az is ha ő nem így érez vagy gondol rád és az is ha igen.....effektíve egy csomó kellemetlenség, felesleges próbakör futása megspórolható.

2015. ápr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na ezt nem bírom a lányokban, hogy nem vállalják fel az érzelmeiket, inkább kétértelmű dolgokkal dobálóznak, aztán utána csodálkoznak hogy nem mernek komolyabban kezdeményezni náluk. Gondolj bele, TUDATNI akarod vele hogy tetszik neked, de te KÉTÉRTELMŰ dolgot akarsz neki írni. A kettő erősen kizárja egymást.
2015. ápr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk férfiként úgy gondolom, hogy csajnak nem elegáns olyat írnia, hogy "szia bejössz nekem, mikor találkozunk", hanem ennél finomabban.


Pl. egyik fényképéhez írhatsz elismerő, vicces hangulatú kommentet, úgy hogy kérdést is teszel fel, amivel dobod neki a labdát a további kommunikációhoz.

2015. ápr. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kettesnek igaza van
2015. ápr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!